Kibice Wisły nie przebierali w słowach. “Wy jesteście gwiazdorami, przegrywacie z frajerami” [WIDEO]

Wisła Kraków zawiodła we wtorkowym spotkaniu Fortuna 1 Ligi z Puszczą Niepołomice. Biała Gwiazda miała szanse na awans do Ekstraklasy, ale zawodnicy Żubrów kolejny raz udowodnili, że mają patent na tę ekipę. Po porażce wiślaków (1:4) wściekło nie kryli kibice 13-krotnego mistrza Polski.

Kibice Wisły Kraków
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kibice Wisły Kraków
  • Wisła Kraków nie wykonała we wtorkowy wieczór kroku w kierunku awansu do Ekstraklasy
  • Po zakończeniu spotkania kibice w mocnych słowach podsumowali postawę podopiecznych Radosława Sobolewskiego
  • 13-krotny mistrz Polski przegrał z Puszczą Niepołomice (1:4) półfinałowy baraż o awans do Ekstraklasy

Kibice zareagowali na klęskę Wisły Kraków

Wisła Kraków zawiodła we wtorkowym spotkaniu Fortuna 1 Ligi z Puszczą Niepołomice. Biała Gwiazda miała szanse na awans do Ekstraklasy, ale zawodnicy Żubrów kolejny raz udowodnili, że mają patent na tę ekipę. Po porażce wiślaków (1:4) wściekłości nie kryli kibice 13-krotnego mistrza Polski.

Wisła Kraków w kolejnym sezonie będzie rywalizowała znów z Fortuna 1 Lidze. Podopieczni Radosława Sobolewski, mimo że mieli za sobą świetną rundę wiosenną, to w kluczowym momencie nie spełnili pokładanych w nich nadziei i ostatecznie stracili szanse na grę w elicie. Wygląda zatem na to, że nie były dziełem przypadku porażki krakowskiej ekipy z ŁKS-em, czy Ruchem Chorzów. Puszcza natomiast pokonała krakowską drużynę po raz trzeci w kampanii 2022/2023.

Tymczasem dziennikarz Przemysław Langier z Goal.pl po spotkaniu nagrał materiał wideo, na którym widać, jak piłkarzy Wisły potraktowali fani krakowskiej. Nie zostawili na nich suchej nitki. Najpierw poleciało z trybun gromkie: “Wypier*****”, a następnie: “Wy jesteście gwiazdorami, przegrywacie z frajerami”

Nowa kampania na zapleczu Ekstraklasy zacznie się 22-23 lipca. Rozgrywki w Fortuna 1 Lidze zapowiadają się bardzo ciekawie, bo nie zabraknie w niej uznanych firm. Z elity ostatnio spadły Lechia Gdańsk i Wisła Płock. Tymczasem awans z 2 Ligi wywalczyły Polonia Warszawa i Znicz Pruszków, w którym pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał Robert Lewandowski.

Czytaj więcej: Kapitan Wisły w mocnych słowach podsumował baraż z Puszczą. “Daliśmy du**

Komentarze