Wielki powrót na ławkę trenerską? Jerzy Brzęczek zaoferowany klubowi

Jak donosi portal "bielsko.biala.pl", Jerzy Brzęczek wkrótce może wrócić na ławkę trenerską. Bowiem były selekcjoner reprezentacji Polski został zaoferowany Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Jerzy Brzęczek
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Jerzy Brzęczek
  • Jerzy Brzęczek może wrócić do pracy w klubie
  • Były selekcjoner reprezentacji Polski został zaoferowany klubowi
  • Mowa o Podbeskidziu Bielsko-Biała

Podbeskidzie zatrudni byłego selekcjonera reprezentacji Polski?

Jerzy Brzęczek po rozstaniu z reprezentacją Polski pracował tylko w Wiśle Kraków, z którą spadł z Ekstraklasy. Były selekcjoner reprezentacji Polski podjął się ratowaniu elity, ale w październiku 2022 roku został zastąpiony przez Radosława Sobolewskiego. Od tamtej pory pozostaje bez pracy w klubie, w międzyczasie pojawiając się jako ekspert w stacji “TVP Sport”.

Z informacji przekazanych przez portal “bielsko-biala.pl” wynika, że Jerzy Brzęczek został zaoferowany Podbeskidziu Bielsko-Biała. Poza nim w grze o pracę trenera pierwszoligowca są Pavol Stano, Piotr Tworek, czy Daniel Myśliwiec. Wydaje się jednak, że najbliżej posady jest właśnie ten ostatni.

Jerzy Brzęczek poprowadził reprezentację Polski w 24 spotkaniach. Dwanaście z nich zakończyło się zwycięstwem kadry, padło pięć remisów, a także siedem porażek.

Sprawdź także: Były król strzelców Ekstraklasy zakończył piłkarską karierę

Komentarze