Puszcza Niepołomice – Lech Poznań: typy, kursy, zapowiedź (13.04.2024)

Puszcza Niepołomice - Lech Poznań: typy, kursy i zapowiedź na mecz 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Wyraźnym faworytem spotkania są przyjezdni.

Piłkarze Lecha Poznań
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Lecha Poznań

Puszcza Niepołomice – Lech Poznań, typy i przewidywania

W 28. kolejce PKO BP Ekstraklasy dojdzie do spotkania dwóch drużyn o zupełnie innych celach. Puszcza Niepołomice toczy zaciętą walkę o utrzymanie, zaś Lech Poznań wciąż marzy o mistrzostwie Polski. Sytuacja obu ekip zwiastuje naprawdę pasjonujące widowisko, bo można być przekonanym, że nikt w tym meczu nie będzie odstawiał nogi.

Naturalnym faworytem meczu jest Lech Poznań, co nie jest żadnym zaskoczeniem, patrząc na tabelę Ekstraklasy. Mimo tego spodziewam się, że drużyna Mariusza Rumaka będzie miała bardzo trudną przeprawę. Moim zdaniem w tym meczu obie drużyny stać na zdobycie gola.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
2.00
Obie drużyny strzelą gola

Typ na to spotkanie ma także Jakub Olkiewicz, który twierdzi, że Lech Poznań pokona Puszczę Niepołomice. Artykuły Kuby możecie znaleźć w naszej sekcji premium, a oprócz tego zapraszamy do oglądania kanału Goal.pl, na którym można znaleźć m.in. serię popularnych Tetryków.

Jakub Olkiewicz
Jakub
Superbet
1.76
Lech Poznań wygra

Puszcza Niepołomice – Lech Poznań, ostatnie wyniki

Puszcza Niepołomice ma za sobą trzy remisy z rzędu w Ekstraklasie. Beniaminek rozgrywek zremisował 0:0 ze Śląskiem, 1:1 z Radomiakiem i 0:0 z Ruchem Chorzów. Co ciekawe, niepołomiczanie nie wygrali żadnego meczu na wiosnę, notując sześć remisów i trzy porażki.

Z kolei Lech Poznań ma za sobą w Ekstraklasie zwycięstwo 1:0 z Pogonią Szczecin, remis 0:0 ze Stalą Mielec i wygraną 2:0 z Wartą Poznań. Wcześniej Lechici zanotowali podział punktów z Górnikiem Zabrze (0:0) oraz sromotną klęskę z Rakowem 0:4.

Puszcza Niepołomice – Lech Poznań, historia

Według wszelkich danych pierwszym meczem obu drużyn było spotkanie w październiku ubiegłego roku. Wówczas Lech Poznań pokonał Puszczę Niepołomice 4:1.

Puszcza Niepołomice – Lech Poznań, kursy bukmacherskie

Wyraźnym faworytem nadchodzącego meczu jest Lech Poznań. Kurs na wygraną przyjezdnych wynosi około 1.76. Natomiast na zwycięstwo Puszczy Niepołomice współczynnik oscyluje w granicach 4.75. Pomiędzy wyceniono remis; tutaj kurs wynosi mniej więcej 3.75. Nasz kod promocyjny do Superbet GOAL umożliwia zgarnięcie bonusów o łącznej wartości 3755 zł, w tym zakład bez ryzyka.

Puszcza Niepołomice – Lech Poznań, kto wygra

Kto zwycięży w tym meczu?

Puszcza 12%
Lech 79%
Będzie remis 9%
43+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Puszcza
  • Lech
  • Będzie remis

Puszcza Niepołomice – Lech Poznań, przewidywane składy

Puszcza Niepołomice – Lech Poznań, transmisja meczu

Spotkanie Puszczy Niepołomice z Lechem Poznań będzie można obejrzeć w telewizji. Mecz zacznie się o godzinie 17:30 i będzie transmitowany na kanale Canal+ Sport 3. Ponadto rywalizację można śledzić dzięki usłudze CANAL+ online. Aby z niej skorzystać, należy wykupić abonament. Pakiet CANAL+: za 39 zł/mies przez pierwsze 3 miesiące, potem 54 zł/mies. Ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze