Hellas Werona – AC Milan: typy, kursy, zapowiedź (17.03.2024)

Hellas Werona - AC Milan: typy i kursy na mecz Serie A. Sprawdź zapowiedź spotkania, które odbędzie się w 29. kolejce.

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
IMAGO / SOPA Images Na zdjęciu: Theo Hernandez

Hellas Werona – AC Milan, typy na mecz i przewidywania

Bardzo możliwe, że w niedzielę zostanie przerwana seria zwycięstw Hellasu. Do Werony przybędzie Milan, czyli trzeci najlepszy zespół na wyjazdach w sezonie 2023/2024. Mediolańczycy powinni poradzić sobie z gospodarzami. W końcu wicelider tabeli wygrał cztery z pięciu ostatnich meczów w delegacji. Wyjątkiem była porażka z Monzą. Mój typ: wygrana Milanu.

Superbet
1,75
Wygrana Milanu

Hellas Werona – AC Milan, ostatnie wyniki

Ostatnie tygodnie są optymistyczne dla fanów Hellasu. Zespół ten poniósł ledwie jedną porażkę w pięciu ostatnich meczach. Ekipa z Werony ma serię dwóch zwycięstw w stosunku 1:0. To pozwoliło jej oddalić się od strefy spadkowej na dwa punkty.

Wygrywanie 1:0 upodobał sobie także Milan. Podopieczni Stefano Pioliego różnicą jednego trafienia ograli w Serie A Lazio oraz Empoli. Mediolańczycy utrzymują dobrą formę, a to pozwala im na zajmowanie pozycji wicelidera tabeli.

Hellas Werona – AC Milan, historia

Poprzedni mecz tych drużyn z piątej kolejki rozstrzygnął się bardzo szybko. Milan trafił do siatki Hellasu już po kilku minutach i do samego końca spotkania nie oddał prowadzenia, dzięki czemu wygrał 1:0.

Hellas Werona – AC Milan, kursy

Bukmacherzy w roli faworyta rywalizacji upatrują gości. Wariant na zwycięstwo Hellasu kształtuje się w wysokości 4.6-4.80. Tymczasem rozwiązanie z wygraną Milanu oszacowano na 1.72-1.75. Remis wyceniono na mniej więcej 3.70. Przy okazji tego starcia można zwrócić uwagę na ofertę bukmachera Superbet. Nasz kod bonusowy do Superbet to bonusy o łącznej wartości 3755 zł.

Hellas Werona – AC Milan, przewidywane składy

Hellas Werona – AC Milan, typ kibiców

Jak zakończy się mecz?

Wygrana Hellasu 17%
Remis 0%
Wygrana Milanu 83%
6+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Wygrana Hellasu
  • Remis
  • Wygrana Milanu

Hellas Werona – AC Milan, transmisja meczu

Niedzielne spotkanie w ramach 29. kolejki Serie A będzie można obejrzeć w tradycyjnej telewizji. Mecz będzie transmitowany antenie Eleven Sports 2. Można go również śledzić w internecie, dzięki usłudze CANAL+ online. Warto założyć konto za pośrednictwem naszego portalu i następnie wykupić pakiet z wszystkimi stacjami CANAL+, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium na cały rok z góry za 648 zł (54 zł/mies. w ofercie rocznej) zamiast płacić 74 zł/mies. (cena regularna), dzięki czemu w tym okresie zaoszczędzisz aż 240 zł. Spotkanie zacznie się w niedzielę 17 marca o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze