Wieczysta Kraków – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (26.09.2023)

Wieczysta - Piast: transmisja i stream online. Trzecioligowiec kontra ekstraklasowicz. Mecz w Krakowie zapowiada się niezwykle ciekawie. Sprawdź gdzie oglądać mecz Wieczysta - Piast.

Sławomir Peszko
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Sławomir Peszko

Wieczysta – Piast, gdzie oglądać?

W jednym z ciekawiej zapowiadających się meczów 1. rundy Fortuna Pucharu Polski trzecioligowca obecnie Wieczysta Kraków, której trenerem tymczasowo jest Sławomir Peszko, zmierzy się u siebie z ekstraklasowym Piastem Gliwice. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są oczywiście gliwiczanie.

Dla Wieczystej to duża okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności. Z kolei dla Piasta mecz z kategorii, które muszą wygrać. Inny rezultat uznany zostanie bowiem za uznany za kompromitację. Sprawdź nasze typy na mecz Wieczysta – Piast.

Wieczysta – Piast, transmisja w TV

Mecz Wieczysta – Piast, który rozegrany zostanie 26 września (wtorek) o godzinie 15:00, nie będzie transmitowany na żadnym kanale telewizyjnym. Transmisja dostępna będzie jedynie za pośrednictwem internetu.

Wieczysta – Piast, transmisja online

Wtorkowe spotkanie 1. rundy Pucharu Polski pomiędzy Wieczystą Kraków i Piastem Gliwice będzie można obejrzeć online. Internetowa transmisja będzie dostępna na youtubowym kanale Łączy Nas Piłka.

Wieczysta – Piast, kursy bukmacherów

Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta tego meczu stawiają drużynę Piasta Gliwic, co oczywiście nie może w tym wypadku dziwić.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Wieczysta – Piast?

Spotkanie dostępne będzie na youtubowym kanele Łączy nas Piłka.

Kiedy odbędzie się spotkanie Wieczysta – Piast?

Mecz rozegrany zostanie we wtorek (26 września) o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze