Śląsk Wrocław – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (02.03.2024)

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Interesująco zapowiada się sobotnia potyczka na Tarczyński Arena. Rywalizacja zacznie się o godzinie 17:30.

Rafał Gikiewicz
Obserwuj nas w
fot. Imago / Mikołaj Barbanell / SOPA Images Na zdjęciu: Rafał Gikiewicz

Śląsk – Widzew, gdzie oglądać

Pod znakiem powrotu Rafała Gikiewicza do Wrocławia odbędzie się rywalizacja z udziałem miejscowego Śląska i Widzewa Łódź. WKS walczy w tej kampanii o mistrzostwo kraju. Z kolei zespół Daniela Myśliwca ma zamiar jak najszybciej zapewnić sobie ligowy byt.

Drużyna Jacka Magiera przystąpi do sobotniej potyczki, chcąc zmazać plamę po remisie z Lechem Poznań (0:0). Śląsk jest jednocześnie od trzech spotkań bez wygranej. Z kolei Widzew w środku tygodnia odpadł z Fortuna Pucharu Polski po przegranej z Wisłą Kraków (1:2) po dogrywce. Można się zatem spodziewać, że szybko będzie chciał wrócić na zwycięskie tory. Sprawdź typy na mecz Śląsk Wrocław – Widzew Łódź.

Śląsk – Widzew, transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie z udziałem Śląska i Widzewa będzie można obejrzeć w tradycyjnej telewizji. Transmisja ze spotkania będzie emitowana na antenach CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Rywalizację skomentują Rober Skrzyński i Mateusz Rokuszewski.

Śląsk – Widzew, transmisja online

Starcie z udziałem Śląska i Widzewa będzie do obejrzenia również w internecie. Taką możliwość daje usługa CANAL+ online. Aby z niej skorzystać, należy wykupić abonament. Pakiet CANAL+: za 39 zł/mies przez pierwsze 3 miesiące, potem 54 zł/mies. Ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe.

Śląsk – Widzew, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Śląska 55%
wygraną Widzewa 40%
remisem 5%
55+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Śląska
  • wygraną Widzewa
  • remisem

Śląsk – Widzew, kursy bukmacherskie

Eksperci przekonują, że większe szanse na wygraną mają gospodarze. Wariant na zwycięstwo Śląska został oszacowany na 2.22. Remis wyceniono na 3.45. Tymczasem opcja na zwycięstwo Widzewa kształtuje się w wysokości 3.40.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Gdzie obejrzeć mecz Śląsk Wrocław – Widzew Łódź?

Spotkanie dostępne będzie na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się mecz Śląsk Wrocław – Widzew Łódź?

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (2 marca) o godzinie 17:30.

Komentarze