Ruch Chorzów – Widzew Łódź: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać? (20.04.2024)

Ponad 50 tysięcy kibiców obejrzy z trybun Stadionu Śląskiego mecz Ruch Chorzów - Widzew Łódź. Będzie to frekwencyjny rekord Ekstraklasy. Sprawdź gdzie oglądać mecz Ruch - Widzew w TV i online.

Imad Rondić
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Imad Rondić

Ruch – Widzew, gdzie oglądać?

Świetne widowisko pod względem kibicowskim szykuje się w sobotę w Chorzowie. Na trybunach Stadionu Śląskiego powinno zasiąść ponad 50 tysięcy kibiców obu drużyn. Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Ruch Chorzów nie ma już jednak większych nadziei na utrzymanie, ale postara się postawić trudne warunki wyżej notowanemu Widzewowi Łódź.

Faworytem tego meczu będą goście, którzy mogą się pochwalić serią pięciu kolejnych ligowych spotkań bez porażki. Z kolei Ruch w pięciu ostatnich kolejkach nie odniósł żadnego zwycięstwa. Obie drużyny zagrają w sobotnie popołudnie o pełną pulę. Sprawdź typy na mecz Ruch – Widzew.

Ruch – Widzew, transmisja w TV

Spotkanie 29. kolejki PKO Ekstraklasy Ruch – Widzew rozegrane zostanie w sobotę (20 kwietnia) o godzinie 17:30. Telewizyjna transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport, a mecz skomentują Adam Marchliński i Marcin Żewłakow.

Ruch – Widzew, transmisja online

Spotkanie na Stadionie Śląskim można również obejrzeć drogą internetową. Mecz Ruch – Widzew obejrzysz poprzez usługę CANAL+ online. Teraz dostęp do niej możesz uzyskać w promocyjnej cenie – 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Oferta dotyczy pakietu z kanałami CANAL+ i obowiązuje przy rejestracji konta za pośrednictwem naszej strony.

Ruch – Widzew, kto wygra?

Jak zakończy się mecz?

wygraną Ruchu 37%
remisem 5%
wygraną Widzew 59%
243+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Ruchu
  • remisem
  • wygraną Widzew

Ruch – Widzew, kursy bukmacherskie

Sobotnie spotkanie zdaniem bukmacherów nie ma zdecydowanego faworyta, choć większe szanse na wygraną dają gospodarzom. Może to wydawać się dziwne, jeżeli weźmiemy pod uwagę formę prezentowaną przez obie drużyny.

Gdzie obejrzeć mecz Ruch – Widzew?

Transmisja będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 3 i w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Ruch – Widzew?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (20 kwietnia) o godzinie 17:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze