Raków Częstochowa – Zagłebie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (27.05.2023)

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Sobotnia potyczka przy Limanowskiego odbędzie się w cieniu wielkiej fety związanej z celebracją mistrzostwa Polski przez Czerwono-niebieskich. Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Piłkarze Rakowa Częstochowa
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jakub Ziemianin / 400mm.pl Na zdjęciu: Piłkarze Rakowa Częstochowa

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

Raków Częstochowa już jako nowy mistrz Polski zmierzy w sobotnim starciu ligowym z dobrze spisującym się ostatnio Zagłębiem Lubin. Obie ekipy przystąpią do potyczki w dobrych nastrojach po ostatnich zwycięstwach. Czerwono-niebiescy okazali się lepsi od Wisły Płock (2:1). Miedziowi natomiast pokonali Stal Mielec (2:0).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Batalia przy Limanowskiego będzie do obejrzenia w tradycyjnej telewizji od godziny 17:30 na CANAL+ Premium i CANAL+ Sport 3. Rywalizację skomentują Robert Skrzyński i Marcin Baszczyński.

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin, transmisja online

Tradycyjnie mecz PKO Ekstraklasy można oglądać nie tylko w telewizji linearnej, ale także w internecie. Spotkanie Raków – Zagłębie zobaczymy dzięki usłudze CANAL+ online. Dostępna jest atrakcyjna promocja pozwalająca na uzyskanie dostępu do pakietu z kanałami CANAL+. Wymaga ona rejestracji konta za pośrednictwem naszej strony. Promocja pozwoli na wykupienie dostępu do pakietu już w cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Przypominamy, że w standardowej ofercie miesięczny koszt pakietu CANAL+ to 49 zł. W ciągu trzech miesięcy można zatem zaoszczędzić aż 30 złotych!

  • 3×39 zł miesięcznie za pakiet CANAL+ (bez zobowiązań)

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin, kursy bukmacherskie

Eksperci bukmacherscy przekonują, że faworytem potyczki są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Rakowa oscyluje w granicach 1,50.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin?

Spotkanie będzie transmitowane na antenach CANAL+ Premium i CANAL+ Sport 4, a także dzięki usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się mecz Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin?

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (27 maja) o godzinie 17:30.

Komentarze