Suduva – Raków: transmisja w TV i online. O której gra Raków?

Fran Tudor
Fran Tudor PressFocus

Suduva – Raków: transmisja w TV oraz stream online. Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Rakowa? Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (22 lipca) o godzinie 19:00. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Rakowa na żywo – w telewizji i online. Dowiedz się gdzie możesz obejrzeć mecz Rakowa Częstochowa.

Mecz Rakowa dzisiaj, gdzie oglądać

Raków Częstochowa zadebiutuje w czwartek w europejskich pucharach. Wicemistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w poprzednim sezonie rywalizację na międzynarodowej arenie rozpocznie od meczu z litewskim zespołem FK Suduva w ramach drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Konferencji Europy.

Drużyna Marka Papszuna przystąpi do tej rywalizacji w roli zdecydowanego faworyta i niewątpliwie już w pierwszym meczu będzie chciała potwierdzić swoją wyższość nad rywalem. Ekipa z Częstochowy zaliczyła już solidne przetarcie przed czwartkową rywalizacją, bowiem w ostatni weekend rozegrała z Legią Warszawa spotkanie o Superpuchar Polski. Mecz zakończył się wygraną Rakowa po rzutach karnych.

Kibice Rakowa niewątpliwie z dużymi nadziejami czekają na czwartkowe spotkanie. Będzie to dla nich na pewno ogromne wydarzenie. Jak zakończy się czwartkowy mecz? Dowiedź się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Suduva – Raków.

Mecz Rakowa dzisiaj, transmisja TV

Dzisiejszy mecz drugiej eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy będzie dostępny w polskiej telewizji. Z meczu Suduva – Raków transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP Sport i TVP2 (tylko druga połowa). Pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 19:00 skomentują Maciej Iwański i Marcin Żewłakow.

Suduva – Raków, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Litwie, będzie również dostępna w internecie. Mecz Suduva – Raków online na żywo dostępna będzie na oficjalnej stronie internetowej TVP Sport – tvpsport.pl, a także poprzez aplikacje mobilne dostępne na wszystkie urządzenia z systemami Android lub iOS.

STS
1.75

O której gra Raków?

Raków Częstochowa rozegra w czwartek (22 lipca) pierwsze spotkanie drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Konferencji Europy. Jego rywalem będzie litewska FK Suduva. Mecz rozegrany zostanie na Litwie i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Suduva – Raków, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli faworyta czwartkowego spotkania stawiają podopiecznych Marka Papszuna. Widać to po kursach oferowanych przez nich na ten pojedynek.

Suduva
Raków Częstochowa
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 22. lipca 2021 18:57.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze