Konferencja High League 5: gdzie oglądać? Transmisja za darmo (07.12.2022)

Konferencja High League
PressFocus Na zdjęciu: Konferencja High League

Konferencja High League 5: transmisja za darmo. Kolejna edycja gali High League zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak uczestnicy pojawią się w oktagonie, w środę odbędzie się druga konferencja przez galą. Sprawdź gdzie oglądać drugą konferencję High League 5 za darmo.

Konferencja High League 5: gdzie oglądać?

Najbliższa gala High League 5 odbędzie się w najbliższą sobotę na Atlas Arena w Łodzi. W środę odbędzie się natomiast druga oficjalna konferencja, będąca swego rodzaju zapowiedzią tego, co będzie na nas czekać w weekend. Konferencję można obejrzeć na dwa sposoby. Zakupić bilet i pojawić w DoubleTree by Hilton Łodzi, natomiast drugą skorzystać z zupełnie darmowej transmisji, która będzie prowadzona w internecie.

Konferencja High League 5: transmisja

Transmisja drugiej konferencji przez galą High League 5 będzie dostępna za pośrednictwem internetu i będzie zupełnie darmowa. Będzie można ją obejrzeć “na żywo” na oficjalnym kanale youtubowym federacji High League.

Zakład bez ryzyka do 600 zł w Fortunie

Wyłącznym partnerem bukmacherskim High League jest Fortuna. Ofertę na wszystkie walki zbliżającej się gali znajdziecie w ofercie tylko bukmachera. Z kodem promocyjnym GOAL możecie natomiast odebrać bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, na który składają się między innymi darmowy zakład o wartości 20 zł (po pełnej weryfikacji konta) oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

Konferencja High League 5: kiedy i o której?

Druga konferencja przez galą odbędzie się w środę (7 grudnia) o godzinie 20:00.

Gdzie oglądać konferencję przed High League 5?

Transmisja konferencji prowadzona będzie na youtubowym kanale federacji.

Kiedy i o której odbędzie się druga konferencja przed galą High League 5?

Konferencja odbędzie się w środę (7 grudnia) o godzinie 20:00

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze