Juventus – Sassuolo: transmisja, gdzie oglądać online?

Paulo Dybala
Paulo Dybala Grzegorz Wajda

Dzisiaj (10 stycznia) o godzinie 20:45 rozegrany zostanie mecz Serie A: Juventus – Sassuolo. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Juventus – Sassuolo: hit kolejki

W ostatnim dzisiejszym spotkaniu 17. kolejki Serie A Juventus zagra na własnym stadionie z Sassuolo. Podopieczni Andrei Pirlo przystąpią do tego meczu w roli zdecydowanego faworyta, ale w żadnym wypadku nie mogą lekceważyć swojego przeciwnika.

Stara Dama w niedzielę walczyć będzie o trzecie zwycięstwo z rzędu. W tym roku znalazła już sposób na pokonanie Udinese Calcio (4:1 u siebie) i przede wszystkim liderującego w tabeli Milanu (3:1 na wyjeździe). Teraz mistrzów Włoch czeka kolejne zadanie, bowiem ich rywalem będzie plasujące w się tuż za ich plecami Sassuolo.

Drużyna Sassuolo to największe zaskoczenie pierwszej części obecnego sezonu. Drużyna imponuje przede wszystkim na wyjazdach, na których jeszcze do niedawna była niepokonana (bilans: 5-3-1).

Juventus – Sassuolo: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy mecz na Allianz Stadium będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Serie A: Juventus – Sassuolo transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:45. Mecz skomentują Julian Kowalski i Mikołaj Kruk.

Juventus – Sassuolo: transmisja online

Transmisja z dzisiejszego meczu 17. kolejki Serie A, który rozegrany zostanie w Turynie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Juventus – Sassuolo: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze