Hurkacz – Paul: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (13.03.2023)

Hurkacz - Paul: transmisja za darmo. Trudne zadanie czeka Huberta Hurkacza w trzeciej rundzie turnieju Indian Wells. Jego rywalem będzie zawodnik z 19. miejsca rankingu ATP. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Hurkacz - Paul.

Hubert Hurkacz
IMAGO / PanoramiC Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

O której godzinie gra Hurkacz? Transmisja na żywo

Hubert Hurkacz bez żadnych problemów awansowała do trzeciej rundy turnieju Indian Wells 2023. W swoim pierwszym spotkaniu pokonał w dwóch setach 6:3, 6:3 Alexeia Popyrina. Teraz Polaka czeka pojedynek ze znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem, bowiem z rozstawiony z numerem 17 Amerykaninem Tommy’m Paulem. 25-latek także nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa w drugiej rundzie, w której odprawił z kwitkiem Niemca Jana-Lenarda Struffa.

Hurkacz i Paul mieli już okazję spotkać się na jednym korcie. Miało to miejsce w 2021 roku podczas turnieju w Marsylii. Po bardzo zaciętym spotkaniu lepszy okazał się Hurkacz, który wygrał 7:5, 7:6 (4). Podobnego spotkania można spodziewać się także teraz.

Mecz Hurkacz – Paul rozegrany zostanie w poniedziałek (13 marca) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Hurkacz – Paul, transmisja w TV

Spotkanie, którego stawką będzie awans do czwartej rundy Indian Wells Hurkacz – Paul będzie transmitowane w polskiej telewizji. Transmisja “na żywo” będzie dostępna na kanale Polsat Sport.

Hurkacz – Paul, transmisja za darmo

Rywalizację Hurkacza z Paulem możemy obejrzeć także za darmo. Darmowe transmisje z turnieju Indian Wells są dostępne w usłudze STS TV. Wystarczy być klientem tego bukmachera. Jeżeli jeszcze nim nie jesteś to nic straconego. Aby obejrzeć mecz zupełnie za darmo wystarczy spełnić dwa warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Indian Wells: Kiedy gra Hurkacz?

Drugie spotkanie Huberta Hurkacza w ramach turnieju Indian Wells 2023, w którym jego rywalem będzie Tommy Paul, odbędzie się w poniedziałek (13 marca) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Paul?

Mecz Hurkacz – Paul można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Hurkacz – Paul?

Spotkanie rozegrane w poniedziałek (19 marca) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze