Dzisiejszy mecz Barcelony: gdzie oglądać? (04.06.2023)

FC Barcelona zakończy dzisiaj sezon 2022/23. W wyjazdowym meczu zagra z Celtą Vigo. Sprawdź gdzie oglądać dzisiaj za darmo mecz Barcelony.

Robert Lewandowski
IMAGO/Jose Breton Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Oglądaj mecze Barcelony za darmo z kodem GOAL!

Mecz Barcelony dzisiaj: transmisja

Już po raz ostatni w tym sezonie FC Barcelona wybiegnie na boisko. Pewna od kilku tygodni mistrzowskiego tytułu Duma Katalonii na zakończenie rozgrywek zmierzy się z Celtą Vigo, która cały czas walczy o pozostanie w lidze. Czy gospodarze będą mogli liczyć na taryfę ulgową ze strony mistrzów Hiszpanii? Przekonamy się już dzisiaj.

Mecz Celta Vigo – FC Barcelona rozegrany zostanie w niedzielę (4 czerwca) o godzinie 21:00. W telewizji transmisja dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1, natomiast zupełnie za darmo mecz obejrzysz korzystając z usługi STS TV. Uzyskanie do niej dostępu jest bardzo proste. Wystarczy spełnić dwa warunki – zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz postawić dowolny zakład.

Celta – Barcelona: gdzie obejrzeć?

Ostatni występ Barcelony w sezonie 2022/23 będzie można oglądać zupełnie za darmo. Taka transmisja będzie dostępna w usłudze STS po wpisaniu kodu GOAL w trakcie rejestracji. Innymi sposobami na obejrzenie tego meczu jest transmisja w telewizji na kanale Eleven Sports 1 oraz za pośrednictwem internetu w usłudze CANAL+ online. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony można zaoszczędzić 60 zł.

Celta – Barcelona: kto wygra?

Na papierze murowanym faworytem do zwycięstwa jest FC Barcelona. Czy Duma Katalonii tym razem nie sprawi zawodu swoim kibicom i zgarnie pełną pulę?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Celty 8%
remisem 3%
wygraną Barcelony 89%
127+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Celty
  • remisem
  • wygraną Barcelony

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze