Union Berlin – Borussia Dortmund: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (02.03.2024)

Union Berlin - Borussia Dortmund: transmisja. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w stolicy Niemiec. Rywalizacja zacznie się o godzinie 15:30.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
fot. Imago / Noah Wedel Na zdjęciu: Jadon Sancho

Union – Borussia, gdzie oglądać?

Union Berlin i Borussia Dortmund to drużyny, mające zupełnie inne cele w trwającym sezonie. Zespół Nenada Bjelicy koncentruje się na walce o utrzymanie w Bundeslidze. Tymczasem niewykluczone, że o swoją posadę w sobotę powalczy Edin Terzić, nad którym zebrały się ostatnio czarne chmury.

Union Berlin do sobotniej rywalizacji podejdzie, będąc bez porażki od czterech spotkań. W tym czasie stołeczna ekipa zaliczyła dwa zwycięstwa i dwa remisy. Z kolei ekipa z Signa Iduna Park jest bez wygranej od trzech spotkań, notując w nich dwa remisy i jedną przegraną. Sprawdź typy na mecz Union Berlin – Borussia Dortmund.

Union – Borussia, transmisja w TV

Żadna stacja telewizyjna w Polsce nie będzie transmitować tego starcia. Mecz będzie można obejrzeć tylko w internecie.

Union – Borussia, transmisja online

Jedno z kilku sobotnich spotkań ligi niemieckiej będzie można zobaczyć dzięki usłudze Viaplay. Można z niej skorzystać na urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS i Harmony OS. Ponadto z platformy można korzystać także na Smart TV.

Union – Borussia, kursy bukmacherów

Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście. Kurs na wygraną Borussii wynosi 2.12. Wariant na zwycięstwo Unionu został oszacowany na 3.50. Remis wyceniono z kolei na 3.60.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Union Berlin – Borussia Dortmund?

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się mecz Union Berlin – Borussia Dortmund?

Spotkanie odbędzie się w sobotę (2 marca) o godzinie 15:30.

Komentarze