Widzew blisko pozyskania nowego napastnika

Widzew Łódź
fot. PressFocus Na zdjęciu: Widzew Łódź

Widzew Łódź w nowym sezonie PKO Ekstraklasy będzie jednym z trzech beniaminków. Przedstawiciele władz klubu nawet w rozmowie w jednym z “Poranków z Goal.pl” na platformie YouTube dali do zrozumienia, że celem postawionym przed drużyną będzie spokojne utrzymanie. W tym celu czynione są prace nad wzmocnieniami. Dziennikarz Jerzy Chwałek przekazał, że szeregi łodzian wkrótce zasili Jordi Sanchez Ribas.

  • Widzew Łódź jest blisko pozyskania nowego napastnika
  • Dziennikarz Jerzy Chwałek ujawnił, że drużynę wzmocni Jordi Sanchez Ribas
  • Hiszpan o miejsce w ataku może rywalizować z Mattia Montinim

Ribas wzmocni ofensywę Widzewa

Widzew Łódź jak na razie ogłosił cztery transfery przed startem nowej kampanii. Szeregi beniaminka PKO Ekstraklasy wzmocnili: Bożidar Czorbadżijski, Juljan Shehu, Serafin Szota i Mateusz Żyro. Wkrótce natomiast Widzew ma ogłosić transakcje związaną z pozyskaniem nowego napastnika.

Szeregi łodzian według informacji dziennikarza Jerzego Chwałka ma wzmocnić Jordi Sanchez Ribas. 27-latek w ostatniej kampanii bronił barw Albacete. Rozegrał łącznie 29 meczów, notując w nich osiem trafień i dwie asysty. Jeśli transakcja z udziałem piłkarza dojdzie do skutku, to jego rywalem do gry w ataku będzie Mattia Montini.

Widzew nową kampanię zacznie 17 lipca od wyjazdowego starcia z Pogonią Szczecin. Z kolei pierwszy mecz w roli gospodarza podopieczni Janusza Niedźwiedzia rozegrają dopiero 30 lipca z Lechią Gdańsk.

Łodzianie przed startem nowej kampanii rozegrali mecze kontrolne z Lechem Poznań i GKS-em Tychy. Z mistrzami Polski piłkarze Widzewa wygrali (2:1). Tymczasem w starciu z ekipą Dominika Nowaka miał miejsce remis (1:1).

Czytaj więcej: Albańczyk wzmocnił beniaminka, Widzew z kolejnym transferem

Komentarze