Parc des Princes
Parc des Princes fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

PSG chce zatrzymać Icardiego. Jest oferta dla Interu

Paris Saint-Germain chciałoby zatrzymać Mauro Icardiego w zespole. Przedstawiciele francuskiego klubu złożyli w tej sprawie propozycję Interowi Mediolan, z którego argentyński napastnik był do tej pory wypożyczony.

Czytaj dalej…

Icardi do PSG trafił latem ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu za 70 milionów euro. Przedstawiciele francuskiego klubu byli zadowoleni z postawy napastnika w zakończonym już sezonie i chętnie zatrzymaliby go w zespole na dłużej. Liczą jednak na obniżenie oczekiwań finansowych włoskiego klubu.

27-letni reprezentant Argentyny w przedwcześnie zakończonym sezonie Ligue 1 zaliczył na francuskich boiskach 20 spotkań, zdobywając w nich 12 bramek. Łączne w barwach PSG wystąpił dotychczas w 31 spotkaniach, 20 razy wpisując się na listę strzelców.

Przedłużenie wypożyczenia lub niższa cena

Jak informuje L’Equipe, Paris Saint-Germain zwróciło się Interu Mediolan z propozycją przedłużenia wypożyczenia na kolejny sezon lub obniżenia kwoty definitywnego transferu do 50 milionów euro. Na razie nie wiadomo, jak na taką ofertę zapatrują się Nerazzurri.

Wiadomo natomiast, że Icardi na pewno w przyszłym sezonie nie zagra w zespole prowadzonym przez Antonio Conte. Argentyńczyk w nienajlepszych stosunkach żegnał się z Interem i nie znajduje się w planach doświadczonego szkoleniowca.

Komentarze