Tottenham zainteresowany wschodzącą gwiazdą wśród bramkarzy

Tottenham rozgląda się za nowym bramkarzem. Według "Caught Offside" klub rozważa sprowadzenie Gavina Bazunu.

Gavin Bazunu
Obserwuj nas w
IMAGO / VI ANP Sport Na zdjęciu: Gavin Bazunu
  • Tottenham obserwuje postępy Gavina Bazunu
  • Irlandczyk mimo młodego wieku ma już 20 występów w reprezentacji narodowej
  • Southampton oczekuje za swojego piłkarza 15 milionów euro

Gavin Bazunu na celowniku Tottenhamu

Tottenham bacznie monitoruje postępy utalentowanego bramkarza. Skauci angielskiej drużyny są pod wrażeniem progresu, jaki zanotował Gavin Bazunu. Uważają go za dobrą inwestycję na przyszłość, co wpisuję się w obecną politykę transferową zespołu o sprowadzaniu młodych piłkarzy. Według angielskich mediów “Spurs” są gotowi zapłacić za Irlandczyka 15 milionów euro w nadchodzącym oknie transferowym.

Aktualnie 21-latek występuje na poziomie Championship, gdzie gra dla Southampton. Z drużyną “Świętych” walczy o powrót do angielskiej elity, po tym jak przed sezonem spadli z Premier League. W tym sezonie zagrał we wszystkich 17 meczach, w których 2 razy zachował czyste konto. Mimo zaledwie 21 lat na karku zdążył już rozegrać 20 meczów w dorosłej reprezentacji Irlandii.

Jego kontrakt z zespołem ze St. Mary’s Stadium wygasa dopiero latem 2027 roku. Drugoligowy klub, póki co nie jest chętny, aby sprzedać zimą swojego podstawowego bramkarza, którego zadaniem jest pomoc drużynie w wywalczeniu bezpośredniego awansu.

Czytaj więcej: Tottenham szuka wzmocnień. Dwa cele transferowe Kogutów

Komentarze