To może być bomba transferowa Realu Madryt. “Zainteresowanie jest konkretne”

Fabrizio Romano zabrał głos w sprawie transferu Trenta Alexandra-Arnolda do Realu Madryt. Zdaniem włoskiego eksperta zainteresowanie Królewskich piłkarzem Liverpoolu jest bardzo konkretne.

Trent Alexander-Arnold
Obserwuj nas w
IMAGO / Peter Byrne Na zdjęciu: Trent Alexander-Arnold
  • Kontrakt Alexandra-Arnolda wygasa w 2025 roku
  • Brak przełomu w sprawie nowej umowy w Liverpoolu
  • Real przygląda się sytuacji Anglika

Alexander-Arnold zwrócił uwagę Realu Madryt

W zeszłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że Real Madryt monitoruje sytuację prawego obrońcy Liverpoolu, Trenta Alexandra-Arnolda. Kontrakt 25-letniego Anglika wygasa w 2025 roku i jak dotąd nie przeprowadzono żadnych negocjacji w sprawie jego przedłużenia, co zwróciło uwagę Los Blancos i kilku innych czołowych klubów.

Początkowo sugerowano, że Real Madryt będzie chciał pozyskać Alexandra-Arnolda dopiero po wygaśnięciu jego umowy z The Reds, jednak według najnowszych doniesień Królewscy mogą zrealizować ten transfer już tego lata, jeśli udałoby im się wynegocjować odpowiednią kwotę.

Z kolei Fabrizio Romano informuje, że zainteresowanie Realu Madryt Trentem Alexandrem-Arnoldem jest bardzo konkretne. Włoski ekspert ds. transferów dodaje, że na tym etapie Los Blancos nie nawiązali żadnych formalnych kontaktów ani z Liverpoolem, ani z otoczeniem zawodnika, ale poważnie zastanawiają się się nad tym ruchem.

Zobacz również: Legendarny piłkarz Juventusu mógł przed laty trafić do Realu Madryt

Komentarze