Real znalazł następcę odchodzącego weterana w akademii

Coraz pewniejsze wydaje się odejście Nacho Fernandeza z Realu Madryt. Wiele wskazuje też na to, że Królewscy nie zamierzają inwestować w kupno nowego stopera. Miejsce jednego wychowanka zastąpi drugi, a konkretnie Rafa Marin z zespołu Castilli.

Nacho Fernandez
PressFocus Na zdjęciu: Nacho Fernandez
  • Nacho Fernandez nie doszedł do porozumienia z Realem Madryt w sprawie nowej umowy
  • Wychowankiem Królewskich interesują się, m.in., Villarreal i Inter Mediolan
  • Doświadczonego stopera w kadrze Los Blancos ma zastąpić inny wychowanek, Rafa Marin

Rafa Marin zadaniowcem Ancelottiego w przyszłym sezonie?

Wszystko wskazuje na to, że wieloletnia kariera Nacho Fernandeza w Realu Madryt niebawem dobiegnie końca. Gracz, który nigdy nie reprezentował barw innych, niż białe, nie był w stanie dojść do porozumienia z Królewskimi w sprawie nowej umowy. Otwiera się przed nim nowy etap kariery. Jego obecny kontrakt wygasa 30 czerwca, a zatem, jako wolny agent, może przebierać w ofertach. Na ten moment najkonkretniejsze wydają się zaloty Villarrealu oraz Interu Mediolan.

Los Blancos nie zamierzają jednak nad wyraz inwestować w obsadę defensywy. Jak donoszą dziennikarze Relevo, planem Florentino Pereza i Carlo Ancelottiego jest awansowanie zawodnika rezerw. Rafa Marin zaimponował w mijającym sezonie w drużynie Castilli. Według szefostwa Realu, zasłużył na szansę w seniorskiej ekipie, jeśli miejsce zwolni mu starszy kolega.

Nacho rozegrał w tym sezonie 43 spotkania. Zanotował w nich gola i asystę.

Zobacz też: Beniaminek Premier League chce niewypał transferowy PSG.

Komentarze