Ojciec Messiego szczerze o przyszłości syna. “Prawda jest tylko jedna”

Ojciec Leo Messiego wydał oficjalne stanowisko, odnoszące się do plotek medialnych. Według niego nic nie zostało ustalone, a wszystkie doniesienia są fałszywe.

Leo Messi
PressFocus Na zdjęciu: Leo Messi
  • Agencja prasowa AFP poinformowała o tym, że Leo Messi zaakceptował ofertę Al-Hilal
  • W mediach zaczęły się pojawiać różne sprzeczne informacje na temat tego transferu
  • Ojciec Messiego, a zarazem jego agent, zdementował wszystkie plotki w swoim oświadczeniu

Ojciec Messiego dementuje plotki o transferze

W mediach zawrzało po niedawnej informacji francuskiej agencji prasowej AFP. Według niej Leo Messi dogadał się z Al-Hilal i latem ma się przenieść do Arabii Saudyjskiej. Piłkarz, dołączając do tego klubu, mógłby liczyć na astronomiczne zarobki, osiągające 600 milionów euro za sezon gry.

Wszystkie doniesienia medialne postanowił zdementować Jorge Messi – ojciec piłkarza, a zarazem jego przedstawiciel. – Absolutnie nic nie jest uzgodnione z żadnym klubem na następny sezon. Zdecydujemy na koniec sezonu – stwierdził.

– Nic nie jest podpisane, uzgodnione ani ustalone ustnie. Tylko fałszywe wiadomości używają imienia Leo – napisał w oświadczeniu Jorge Messi.

– Prawda jest jednak tylko jedna i możemy zapewnić, że nie ma porozumienia z żadnym klubem. Ani ustnego, ani podpisanego, ani uzgodnionego. I w tej kwestii nic nie zmieni się do końca sezonu – mocno zaznaczył ojciec piłkarza.

Spekulacje medialne pojawiają się i najpewniej będą się pojawiały. Wszystko ze względu na to, że kontrakt Argentyńczyka z PSG wygasa 30 czerwca 2023 roku, a więc już niedługo Messi musi zdecydować, w jakim klubie zamierza kontynuować karierę.

Zobacz także: Lewandowski spotkał się z Messim. Kamery uchwyciły, o czym rozmawiali gwiazdorzy

Komentarze