Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Miranda na wylocie z Interu?

Znany włoski dziennikarz sportowy Alfredo Pedulla jest przekonany, że szeregi Interu Mediolan jeszcze w trakcie trwającego okna transferowego opuści Joao Miranda. Brazylijczyk znajduje się na celowniku dwóch klubów Ligue 1.

Czytaj dalej…

Nie od dzisiaj wiadomo, że wraz z przyjściem Antonio Conte do klubu z Lombardii, w Interze spodziewana jest czystka. Tym samym kilku zawodników nie może być spokojnych o swoją przyszłość w szeregach przedstawiciela Serie A. O ile na dzisiaj pewne jest, że szeregi mediolańczyków pożegnają Radja Nainggolan i Mauro Icardi, to wszystko wskazuje na to, że nie będą to jedyne ubytki Nerazzurrich.

Bardzo możliwe, że niebawem klub zmieni Miranda. Wcześniej słychać było głosy o zainteresowaniu piłkarzem ze strony klubów z Brazylii i z Chin. Na dzisiaj jednak bardziej prawdopodobny jest scenariusz związany z przeprowadzką 34-latka do ekipy z Francji, a w grze o piłkarza znajdują się AS Monaco i Olympique Marsylia.

Przypomnijmy, że Miranda ma kontrakt ważny z klubem z Lombardii do końca czerwca 2020 roku. 58-krotny reprezentant Brazylii trafił do Interu w lipcu 2016 roku z Atletico Madryt za dziewięć milionów euro. Rynkowa wartość Brazylijczyka szacowana jest dzisiaj na 3,5 miliona euro.


Komentarze