Milan pewny sporego zarobku. Napastnik błyszczy na wypożyczeniu

Charles De Ketelaere ma zostać w Bergamo na dłużej. Atalanta podjęła decyzję, że po sezonie wykupi go z Milanu na stałe - donosi Nicolo Schira.

Charles De Ketelaere
Obserwuj nas w
fot. Imago/LaPresse Na zdjęciu: Charles De Ketelaere
  • Charles De Ketelaere trafił przed sezonem na wypożyczenie do Atalanty
  • Klub z Bergamo jest zadowolony z jego występów i planuje transfer definitywny
  • Milan może na tej operacji zarobić 22 miliony euro

Milan zarobi pieniądze. Atalanta ma plan

Charles De Ketelaere przenosił się do Milanu jako nadzieja belgijskiej piłki i potencjalna gwiazda Serie A. Na San Siro jednak rozczarował, dlatego Rossoneri szybko z niego zrezygnowali. Minionego lata 22-latek trafił na wypożyczenie do Atalanty. Klub z Bergamo zapewnił sobie możliwość definitywnego transferu za 22 miliony euro.

W nowym otoczeniu De Ketelaere wreszcie się odnalazł i zaczął nawiązywać swoimi występami do czasów w Belgii. Władze klubu mają przekonanie, że ten ma ogromny potencjał i chcą na niego całkowicie postawić. Do tej pory wydawało się, że Atalanta zadecyduje o przyszłości De Ketelaere dopiero pod koniec sezonu. Jej plany są już natomiast powszechnie znane.

Milan śledzi poczynania swojego piłkarza i ma świadomość, że Atalanta będzie dążyć do transferu definitywnego. Klub z Mediolanu zarobi tym samym pieniądze, które pozwolą znaleźć nowego napastnika.

Zobacz również: Ojciec Zielińskiego zdradza szczegóły transferu: Podjął już decyzję

Komentarze