Milan rusza po stopera z Bundesligi. Zawodnikowi przyglądał się dyrektor sportowy

AC Milan poważnie interesuje się pozyskaniem Maxence'a Lacroix z Wolfsburgu. Francuski stoper ma być pierwszym wyborem "Rossonerich". Na dodatek dyrektor sportowy klubu z bliska przyglądał się zawodnikowi - informuje "Corriere dello Sport".

Maxence Lacroix
Obserwuj nas w
dpa picture alliance / Alamy Na zdjęciu: Maxence Lacroix
  • AC Milan wytypował cel na wzmocnienie defensywy
  • Na liście życzeń “Rossonerich” znajduje się Maxence Lacroix
  • Obrońca Wolfsburgu był z bliska obserwowany przez dyrektora sportowego włoskiego klubu

Maxence Lacroix celem transferowym Milanu

W obecnym sezonie AC Milan przeżywa prawdziwy kłopot związany z kontuzjami. Nie inaczej było z zawodnikami defensywnymi. Problemy zdrowotne obrońców sprawiły, że “Rossoneri” w trybie awaryjnym sprowadzili z wypożyczenia Matteo Gabbia. Stąd mediolańczycy latem chcą sprowadzić do drużyny nowego stopera.

Według doniesień “Corriere dello Sport”, głównym celem transferowym Milanu jest Maxence Lacroix. “Rossoneri” na tyle poważnie zainteresowali się graczem Wolfsburgu, że Antonio D’Ottavio, dyrektor sportowy, z bliska przyglądał się zawodnikowi. Jednak mediolańczycy nie są jedyni w Serie a, którzy interesują się Francuzem. Do walki może dołączyć również Juventus.

Maxence Lacroix w obecnym sezonie rozegrał 23 spotkania na boiskach Bundesligi. Francuz może pochwalic się trzema strzelonymi golami, a także jedną asystą.

Sprawdź także: Milan coraz bliżej kluczowej decyzji. Kto będzie trenerem w przyszłym sezonie?

Komentarze