Reus zmieni barwy klubowe? Zaskakujące doniesienia transferowe

Marco Reus po zakończeniu sezonu może opuścić Borussię Dortmund. Sytuacji Niemca uważnie przygląda się Besiktas, który jest zainteresowany transferem - zdradza portal "Fanatik".

Marco Reus
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Marco Reus
  • Wieloletnia przygoda Marco Reusa w Borussii Dortmund wkrótce może dobiec końca
  • Klub wciąż myśli nad przyszłością Niemca, którego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu
  • Co ciekawe, sytuacji 34-latka przygląda się Besiktas

Marco Reus na celowniku Besiktasu

Jak wynika z informacji przekazanych przez “Fanatik”, istnieje prawdopodobieństwo, że Marco Reus latem wyląduje w tureckiej lidze. Transferem byłego reprezentanta Niemiec jest poważnie zainteresowany Besiktas. Zespół Fernando Santosa w obecnym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań, dlatego przyjście 34-latka mogłoby wzmocnić zespół przez kolejną kampanią.

Przyszłość Marco Reusa w Borussii Dortmund wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Kontrakt Niemca obowiązuje tylko do końca sezonu. Jakiś czas temu doszło do spotkania obu stron, jednak nikt nie potrafił znaleźć porozumienia. Wkrótce powinna się rozstrzygnąć całkowicie przyszłość 34-latka.

Marco Reus w obecnie trwającej kampanii rozegrał 33 spotkania pod okiem Edina Terzicia. 48-krotny reprezentant Niemiec może pochwalić się siedmioma golami. 34-latek ma na koncie również tyle samo asyst.

Sprawdź także: Kobel opuści Borussię Dortmund? Giganci zainteresowani Szwajcarem

Komentarze