Man Utd chce gwiazdę Premier League. Na stole 90 milionów euro

Manchester United pozytywnie nastawia się na transfer jednej z gwiazd Premier League. Jak informuje The Sun, pomóc ma w tym Jason Wilcox.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Erik ten Hag

Jarrad Branthwaite kuszony przez Manchester United

Manchester United na letnie okno transferowe w 2024 roku planuje kolejną rewolucję kadrową. Czerwone Diabły muszą wzmocnić kilka pozycji, jeśli chcą w przyszłym sezonie powalczyć o wyższe cele. Nie da się ukryć, że jednym z największych mankamentów ekipy Erika ten Haga jest defensywa.

POLECAMY TAKŻE

Obrona Manchesteru United w obecnym sezonie Premier League straciła aż 48 goli, co absolutnie nie może zadowalać kibiców z Old Trafford. Czerwone Diabły zdecydowanie odstają od czołowej trójki, w której najwięcej goli stracił Manchester City (32). W tym miejscu warto również zaznaczyć, że Obywatele oprócz skuteczniejszej defensywy dysponują także o wiele lepszym atakiem, zdobywając o 29 goli więcej.

Ten dramatyczny bilans bramkowy zmusił władze klubu do konkretnych planów. Jednym z głównych celów transferowych na lato jest pozyskanie jakościowego środkowego obrońcy. Jak informuje The Sun, Manchester United pozytywnie patrzy na zakontraktowanie Jarrada Branthwaita z Evertonu.

Ponoć w całej operacji Czerwonym Diabłom ma pomóc Jason Wilcox, który ma dobre relacje z agentem gwiazdy The Toffees. Władze klubu chcą mianować go jako głównego dowodzącego w kwestii transferów.

Transfer Branthwaite nie będzie należał do najtańszych, bo media sugerują, że Everton oczekuje co najmniej 90 milionów euro za obrońcę.

Czytaj także: Lewandowski zachowa rekord? Tyle goli potrzebuje Harry Kane

Czy 90 mln euro za Branthwaite’a to odpowiednia cena?

Za duża 94%
Odpowiednia 4%
Za niska 2%
515+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Za duża
  • Odpowiednia
  • Za niska

Komentarze