Liverpool jednak straci Luisa Diaza? Kolumbijczyka interesuje konkretny kierunek

Luis Diaz jest zdecydowany na opuszczenie Liverpoolu w obliczu zainteresowania jego osobą ze strony Barcelony oraz PSG. Według katalońskiego dziennika SPORT kolumbijski skrzydłowy chciałby trafić do drużyny z ligi hiszpańskiej.

Luis Diaz
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Luis Diaz

Luis Diaz marzy o Barcelonie. Transfer dojdzie do skutku?

Luis Diaz od kilku miesięcy jest łączony z opuszczeniem Liverpoolu. W sprawie przyszłości 27-latka pojawiają się jednak sprzeczne informacje. Najnowsze doniesienia odnośnie do sytuacji skrzydłowego przekazał kataloński dziennik “SPORT”. Według dziennikarzy z Półwyspu Iberyjskiego kapitan reprezentacji Kolumbii jest gotowy na kolejny krok w swojej karierze i w nadchodzącym letnim okienku transferowym chciałby dołączyć do Barcelony.

Barca co prawda interesuje się Luisem Diazem, ale nie wiadomo, czy będzie ją stać na zakontraktowanie króla strzelców Copa America 2020/2021. Włodarze Blaugrany latem planują dokonać kilku wzmocnień, lecz wszystko zależy od tego, czy Barcelonie uda się sprzedać niepotrzebnych zawodników. Wówczas na koncie mistrza La Ligi pojawiają się środki finansowe, które będzie można wykorzystać na większy transfer, na przykład gwiazdy Liverpoolu.

Luis Diaz w 45 spotkaniach trwającej kampanii zdobył 13 bramek i zanotował 4 asysty. Lewoskrzydłowy w barwach drużyny The Reds z powodzeniem występuje od stycznia 2022 roku, kiedy to przeprowadził się na Anfield Road za 47 milionów euro z FC Porto. Kolumbijczyka na swoim radarze podobno ma również francuskie Paris Saint-Germain.

FC Barcelona powinna ruszyć po Luisa Diaza?

Tak 63%
Nie 32%
Nie mam zdania 5%
201+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Komentarze