Liverpool i Arsenal biją się o stopera Bundesligi. Na stole 60 milionów euro

Liverpool oraz Arsenal wciąż interesują się sprowadzeniem Williana Pacho z Eintrachtu Frankfurt. Kwota transferu może wynieść ok. 50-60 milionów euro - informuje Florian Plettenberg.

Willian Pacho
Obserwuj nas w
Heiko Becker / Alamy Na zdjęciu: Willian Pacho

Angielscy giganci stoczą bój o Williana Pacho

Liverpool w letnim oknie transferowym będzie starał się o transfer nowego środkowego obrońcy. Od kilku miesięcy na radarze The Reds znajduje się Willian Pacho. Jednak angielski klub to nie jedyny chętny na stopera Eintrachtu Frankfurt. Jak informuje dziennikarz Florian Plettenberg w grze o angaż zawodnika znajduje się również Arsenal.

Oba kluby Premier League od dawna obserwują poczynania 22-latka na niemieckich boiskach. Eintracht jest świadomy zainteresowania piłkarzem i postanowił wycenić go przed zbliżającym się okresem transferowym. Drużyna ze stadionu Deutsche Bank Park oczekuje kwoty w okolicach 50-60 milionów euro. Choć wydawać się może, że kwota transferu jest mocno przesadzona, to przy obecnych realiach transferowych można być pewnym, że znajdzie się klub, który wyłoży oczekiwaną kwotę. Ponadto piłkarz wyceniany jest na 30 milionów euro.

Willian Pacho do Eintrachtu trafił zaledwie przed rokiem z belgijskiej Antwerpii, która otrzymała za gracza 9 milionów euro. W bieżących rozgrywkach Ekwadorczyk wystąpił w 39 meczach, w których zanotował jedną asystę. 22-latek ma na swoim koncie również 10 występów w reprezentacji Ekwadoru, gdzie zadebiutował 28 marca 2023 roku w meczu przeciwko Australii. Obecna umowa Pacho z Orłami obowiązuje do czerwca 2028 roku.

Który klub byłby lepszy dla Williana Pacho?

Liverpool 62%
Arsenal 38%
50+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Liverpool
  • Arsenal

Komentarze