Liverpool dał zielone światło. Pożegna się z dwoma pomocnikami

Rewolucji w środku pola ciąg dalszy. Liverpool zgadza się na odejścia Jordana Hendersona i Fabinho, którzy są kuszeni przez kluby z Arabii Saudyjskiej. Niebawem oba ruchy powinny zostać sfinalizowane.

Fabinho
Obserwuj nas w
fot. Imago/Propaganda Photo Na zdjęciu: Fabinho
  • Liverpool dąży do licznych zmian w środku pola przed startem nowego sezonu
  • Niebawem klub może się rozstać z kolejnymi zawodnikami
  • The Reds wyrazili zgodę na odejścia Jordana Hendersona i Fabinho

The Reds stracą swoich weteranów

Liverpool ma za sobą dość przeciętną kampanię, którą zakończył poza czołową czwórką Premier League. W klubie podjęto decyzję, że konieczne jest przeprowadzenie rewolucji kadrowej, która zbierze żniwa przede wszystkim w środku pola. Z zespołem pożegnali się już Naby Keita, Alex Oxlade-Chamberlain oraz James Milner.

The Reds nie próżnują na rynku transferowym. Jakiś czas temu sfinalizowali kosztowne zakupy Alexisa Mac Allistera i Dominika Szoboszlaia. Na tym nie koniec, bowiem są stale łączeni z ciekawymi nazwiskami. Wiąże się to również z kolejnymi rozstaniami.

Od kilku tygodni Jordan Henderson oraz Fabinho są kuszeni przez kluby z Arabii Saudyjskiej. Anglika chce Al-Ettifaq, zaś Brazylijczykiem poważnie interesuje się Al-Ittihad. W przypadku tego pierwszego złożona została już nawet oficjalna oferta, którą Liverpool postanowił przyjąć.

Klub z Anfield wyraził zgodę na odejścia obu weteranów. Obaj również są chętni na taki ruch, dlatego niebawem powinni opuścić Europę.

Zobacz również: Guardiola poznał decyzję Walkera. Co zrobi Manchester City?

Komentarze