Flick pominął dwóch piłkarzy. Barcelona ma ich sprzedać

Hansi Flick nie uwzględnił dwóch piłkarzy w kadrze drużyny na mecze przygotowawcze - poinformował Alfredo Martinez z serwisu Onda Cero. Według ostatnich doniesień FC Barcelona chce ich sprzedać.

Hansi Flick
Obserwuj nas w
Independent Photo Agency / Alamy Na zdjęciu: Hansi Flick

Hansi Flick nie uwzględnił ich w składzie Barcelony

Hansi Flick postanowił nie zabierać dwóch piłkarzy na azjatycką trasę przygotowawczą Barcelony. Oriol Romeu i Pau Victor zostali pominięci z powodu planowanej sprzedaży zawodników. Obaj pozostaną w Katalonii, aby wyjaśnić swoją przyszłość.

Barcelona wzmocniła swój atak dzięki przybyciu Marcusa Rashforda. W tej sytuacji Hansi Flick nie widzi obecnie miejsca w składzie dla Paula Victora. Mimo kiepskich ostatnich miesięcy młody napastnik zwraca uwagę takich zespołów jak m.in. Valencia, która może być zainteresowana jego pozyskaniem.

Oriol Romeu również nie znajduje się w planach niemieckiego szkoleniowca. W zeszłym sezonie był wypożyczony do Girony, gdzie po prostu nie zachwycał wysoką formą. Obecnie jego transfer interesuje Valencię, Bragę jak i Gironę. Hiszpan najpewniej opuści Barcelonę w najbliższym czasie, aby znaleźć nowe miejsce do gry.

Barcelona rozważa różne opcje, w tym nawet rozwiązanie kontraktu Oriola Romeu. Jednak transfer wydaje się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem finansowo. Takie posunięcie przyniosłoby klubowi potrzebne fundusze oraz umożliwiłoby lepsze przygotowanie do nadchodzącego sezonu.

POLECAMY TAKŻE