Doświadczony obrońca nie chce odejść z FC Barcelony

Inigo Martinez, choć jest łączony z odejściem z FC Barcelony, chce zostać w klubie na kolejny sezon. Takie informacje przekazał hiszpański Mundo Deportivo!

Inigo Martinez
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Inigo Martinez
  • Martinez jest łączony z odejściem z Barcelony
  • Piłkarz do klubu trafił zaledwie rok temu
  • Obrońca nie chce odchodzić wbrew planom Katalończyków

Martinez chce kontynuować karierę w Barcelonie

Barcelonę czeka ważne lato, podczas którego będzie musiała dokonać kilku sprzedaży, aby poprawić swoją sytuację finansową Fair Play i móc zakontraktować nowych zawodników. Jednym z zawodników łączonych z odejściem z klubu jest Inigo Martinez. 32-latek trafił do Dumy Katalonii dopiero latem zeszłego roku na zasadzie wolnego transferu z Athletic Club podpisując dwuletni kontrakt.

Jednak Barca zarejestrowała jego kontrakt w La Liga tylko na rok z powodu problemów finansowych Fair Play. W związku z tym latem klub cały proces będzie musiał przeprowadzić na nowo. Biorąc jednak pod uwagę obecną sytuację Katalończyków, sugeruje się, że chętnie rozstaliby się z Martinezem, ponieważ zwolniłoby to dla nich trochę miejsca na funduszu płac.

Tymczasem Mundo Deportivo przekonuje, że Martinez nie chce odchodzić z klubu. Zawodnik uważa, że radził sobie dobrze, gdy otrzymywał szansę na grę i nie planuje zmieniać otoczenia zaledwie po roku od ostatniego transferu.

Zobacz również: Sommer zdradza klucz do świetnej formy. Bramkarz Interu chce pobić rekord Serie A

Komentarze