De Bruyne odejdzie z Manchesteru City?! Następca został wytypowany

Manchester City będzie miał latem twardy orzech do zgryzienia. Kevin De Bruyne nie wyklucza zmiany klubu, co byłoby poważnym ciosem. Mistrzowie Anglii wytypowali potencjalnego następcę Belga.

Kevin De Bruyne
Obserwuj nas w
fot. MI News & Sport / Alamy Na zdjęciu: Kevin De Bruyne

Manchester City może zastąpić De Bruyne gwiazdą ligowego rywala

Manchester City może przejść latem poważną transformację. Niepewna pozostaje przyszłość największych gwiazd w postaci Kevina De Bruyne oraz Bernardo Silvy. Ten drugi już w zeszłym roku był łączony z Barceloną czy Paris Saint-Germain. Jeśli Portugalczyk będzie chciał odejść, Pep Guardiola nie zamierza stawać mu na przeszkodzie. Jak to wygląda w przypadku De Bruyne?

Belgijski pomocnik uchodzi za wymarzony transfer Saudyjczyków. Latem zrobią wszystko, aby sprowadzić do siebie tak wielkie nazwisko. Są w stanie zaoferować Manchesterowi City olbrzymie pieniądze, znacząco przekraczające rynkową wartość De Bruyne. Sam zawodnik również otrzymałby bezkonkurencyjną pensję, na jaką nie mógłby liczyć gdziekolwiek indziej.

De Bruyne jest oczywiście jednym z najlepszych piłkarzy Obywateli, ale jego stan zdrowia z każdym sezonem może być coraz gorszy. Być może to ostatnia szansa, aby zarobić na rozstaniu tak duże pieniądze. Manchester City nie wyklucza, że zdecyduje się pożegnać latem swojego gwiazdora.

Jeśli faktycznie De Bruyne opuści szeregi mistrzów Anglii, ci spróbują sprowadzić Bruno Guimaraesa. Guardiola jest absolutnym fanem umiejętności Brazylijczyka, dla którego Newcastle United powoli robi się zbyt małe. Sroki mogą zażyczyć sobie za swojego pomocnika kwoty przekraczającej 100 milionów euro.

Zobacz również: Sancho nie wyklucza powrotu do Manchesteru United. Jest jeden warunek

Komentarze