Trzy nazwiska na liście życzeń Manchesteru United do wzmocnienia obrony

Manchester United zimą planuje wzmocnić środek obrony. Z powodu problemów z kontuzjami Erik Ten Hag zmuszony jest do częstych rotacji i nie może wystawić optymalnej linii defensywnej. Fabrizio Romano wskazał, że na liście życzeń Czerwonych Diabłów znajdują się Jean-Clair Todibo, Edmond Tapsoba i Antonio Silva.

Jean-Clair Todibo
Obserwuj nas w
Imago/Baptiste Autissier Na zdjęciu: Jean-Clair Todibo
  • Z powodu kontuzji Raphaela Varane’a i Lisandro Martineza Erik Ten Hag musi często rotować piłkarzami w linii obrony
  • Czerwone Diabły chcą ustabilizować sytuację w defensywie i w tym celu planują sprowadzenie zimą posiłków
  • Głównymi kandydatami do transferu są Jean-Clair Todibo, Edmond Tapsoba i Antonio Silva

Czerwone Diabły zimą sięgną po nowego stopera

Manchester United ma w tym sezonie spore problemy w defensywie. Z powodu kontuzji z gry wypadli Lisandro Martinez i Raphael Varane, a Harry Maguire nie przekonuje szkoleniowca. Erik Ten Hag zmuszony jest do częstych zmian w linii obrony, co nie pozwala na zapewnienie stabilizacji. 

Fabrizio Romano przekazał, że Czerwone Diabły zimą postarają się o sprowadzenie nowego obrońcy. Wymienił trzech kandydatów na liście życzeń. Są to: Jean-Clair Todibo, Edmond Tapsoba i Antonio Silva.

Todibo miał duże szanse na transfer na Old Trafford już latem, gdzie miał zastąpić Harry’ego Maguire’a. Ostatecznie operacja nie została jednak przeprowadzona. Erik Ten Hag wciąż ma go jednak na uwadze. Nieco mniejsze szanse na transfer mają Tapsoba i Antonio Silva. 

Obrońca ma jeszcze długi kontrakt w Bayerze Leverkusen, gdzie jest filarem obrony. Aptekarze będą na pewno domagać się za niego fortuny. Silva natomiast dopiero stawia pierwsze kroki w dorosłym futbolu, choć w wieku 19 lat ma na koncie już występy w reprezentacji Portugalii, a także gole w Lidze Mistrzów. Benfica wycenia go na 45 milionów euro.

U nas także: Manchester United powalczy z Barceloną o wielki talent

Komentarze