Reprezentant Niemiec zdecydował. Latem chce dołączyć do Bayernu

Chris Fuhrich w letnim okienku transferowym prawdopodobnie opuści Stuttgart. Niemiecki pomocnik jest na liście życzeń czołowych zespołów Bundesligi. Jednak zdaniem "Bilda", 26-latek chce dołączyć wyłącznie do Bayernu Monachium.

Chris Fuhrich
Obserwuj nas w
Powerpics / Alamy Na zdjęciu: Chris Fuhrich
  • Chris Fuhrich znajduje się na celowniku czołowych niemieckich klubów
  • Niemiecki pomocnik zdecydował, że chce dołączyć do Bayernu Monachium
  • Tym samym 26-latek prawdopodobnie opuści VfB Stuttgart

Chris Fuhrich wzmocni Bayern Monachium?

Obecny sezon dla Chrisa Fuhricha jest przełomowy. Niemiecki zawodnik od początku rozgrywek prezentuje bardzo wysoką, a przede wszystkim równą formę. Jego przyszłość w VfB Stuttgart może dobiec końca, bowiem 26-latek trafił na listę życzeń czołowych zespołów Bundesligi.

Dziennik “Bild” wyjawił, że Chris Fuhrich już zadecydował w sprawie swojej przyszłości. Trzykrotny reprezentant Niemiec w letnim okienku transferowym chce dołączyć do Bayernu Monachium. Dziennikarze podkreślają, że 26-latek od dziecka jest kibicem “Bawarczyków”, a transfer do tego zespołu z pewnością byłby spełnieniem jego marzeń.

Chris Fuhrich w trwającej kampanii ma na koncie 32 występy w koszulce Stuttgartu. Zawodnik może się pochwalić ośmioma strzelonymi golami, a także siedmioma asystami. Portal “Transfermarkt” wycenia 26-letniego skrzydłowego na 25 milionów euro.

Sprawdź także: Manchester City rusza po absolutną gwiazdę Bayernu. To byłby wielki hit transferowy!

Komentarze