Joao Cancelo
Joao Cancelo fot. Grzegorz Wajda

Barcelona wygrywa w wyścigu po Joao Cancelo

Joao Cancelo opuści najprawdopodobniej Juventus podczas trwającego okna transferowego. Wydawało się, że piłkarz przejdzie do Manchesteru City, ale Barcelona ma być teraz liderem w wyścigu o jego podpis.

Czytaj dalej…

Tak twierdzą przynajmniej włoskie media, które wskazują, że Barcelona gotowa jest wyłożyć na transakcję większe pieniądze niż mistrzowie Anglii. Dziennikarze są przekonani, że Juventus nie puści swojego zawodnika za mniej niż 55 milionów euro.

Manchester City chce z kolei obniżyć cenę, dodając do transakcji Danilo. Na to nie zamierzają się zgodzić się włodarze Starej Damy, którzy poprzez sprzedaż Portugalczyka chcą sfinansować transfer Matthijsa de Ligta.

Warto dodać, że prawym obrońcą interesuje się także Bayern Monachium. Niemiecki klub nie kontaktował się jednak oficjalnie z władzami Juventusu i z tylnego siedzenia obserwuje rozwój wydarzeń wokół Portugalczyka.

Joao Cancelo rozegrał w poprzednim sezonie 34 spotkania. Zdobył nich jednego gola i zanotował pięć asyst. Z Juventusem zawodnik sięgnął m.in. po mistrzostwo Serie A.

Komentarze