Arsenal szykuje wzmocnienie w środku pola. Na celowniku gwiazda Sociedad

Arsenal w nadchodzącym okienku transferowym będzie chciał wzmocnić środek pomocy. W tym celu "Kanonierzy" zainteresowali się zawodnikiem Realu Sociedad - Martinem Zubimendim, podaje "Caught Offside".

Martin Zubimendi
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Martin Zubimendi
  • Martin Zubimendi latem może zaliczyć hitowy transfer
  • Hiszpański pomocnik znalazł się na celowniku Arsenalu
  • 25-latek ma na koncie już pięć występów w narodowych barwach

Martin Zubimendi wzmocni Arsenal?

W letnim okienku transferowym może dojść do roszad w Arsenalu na pozycji środkowego pomocnika. “Kanonierzy” obserwują już kilku zawodników. Według doniesień “Caught Offside”, jednym z piłkarzy, którego obserwują działacze z Emirates Stadium, jest Martin Zubimendi.

Hiszpański pomocnik od początku swojej kariery jest związany z Realem Sociedad. To właśnie w tym klubie stawiał pierwsze piłkarskie kroki, a także tutaj jego talent wszedł na wysoki poziom. 25-latek zdążył już nawet pięciokrotnie zagrać w seniorskiej reprezentacji swojego kraju.

Martin Zubimendi w obecnie trwającej kampanii klubowej rozegrał 43 spotkania w koszulce Realu Sociedad. W tym czasie zdołał czterokrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć jedną asystę. W przypadku transferu 25-latka Arsenal będzie musiał sięgnąć głęboko do portfela. Hiszpan wyceniany jest przez “Transfermarkt” na 50 milionów euro.

Sprawdź także: Bomba transferowa Arsenalu? Na radarze gwiazdor Bundesligi

Komentarze