Cudowny gol w Pucharze Włoch. Mandragora nie dał szans bramkarzowi [WIDEO]

Rolando Mandragora popisał się przepięknym golem w spotkaniu Fiorentiny z Atalantą Bergamo. Włoski pomocnik oddał niezwykle silny strzał, który odbił się od słupka i wylądował w bramce. Marco Carnesecchi był kompletnie bez szans.

Piłkarze Fiorentiny
LaPresse / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Fiorentiny
  • Fiorentina w 31. minucie za sprawą Rolando Mandragory objęła prowadzenie w starciu z Atalantą Bergamo
  • Włoski pomocnik popisał się przepięknym uderzeniem z dystansu
  • Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od słupka

Rolando Mandragora autorem pięknego trafienia

Kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć w środowy wieczór Puchar Włoch, z pewnością nie mogli narzekać na wybór. Zwłaszcza że w 31. minucie zobaczyli trafienie niezwykłej urody. Rolando Mandragora, pomocnik Fiorentiny, oddał niezwykle silny strzał z dystansu, po którym futbolówka odbiła się od obramowania i wylądowała w bramce Atalanty Bergamo.

Dla urodzonego w Neapolu Mandragory było to piąte trafienie w tym sezonie. Wychowanek Genoi może pochwalić się również trzema asystami.

Półfinałowe spotkania w Coppa Italia odbywają się w ramach dwumeczu. We wczorajszym meczu Juventus okazał się lepszy od Lazio, zwyciężając 2:0. Gole dla “Starej Damy” strzelali Federico Chiesa oraz Dusan Vlahović.

Sprawdź także: Inter zagiął parol na wielki talent. To on wejdzie w buty Dumfriesa?