Niespodziewany ruch Widzewa. Chce powtórki meczu z Wisłą

Prezes Widzewa Łódź Michał Rydz poinformował w mediach społecznościowych, że klub złożył protest do PZPN w sprawie niedawnego meczu z Wisłą Kraków w Pucharze Polski. Łodzianie chcą powtórzyć ten pojedynek.

Mecz Wisła - Widzew
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Mecz Wisła - Widzew
  • Widzew chce powtórki meczu z Wisłą
  • Łodzianie nie zgadzają się decyzjami arbitra
  • Złożyli protest do PZPN

Widzew Łódź chce powtórzenia meczu z Wisłą Kraków w Pucharze Polski

Widzew Łódź przegrał ćwierćfinałowy mecz w Pucharze Polski z Wisłą Kraków, o czym zadecydował gol z dogrywki. Jednak decyzje arbitra Damiana Kosa wzbudziły wiele kontrowersji i były szeroko komentowane w środowisku piłkarskim. Część osób uważała, że były słuszne, ale spore grono ekspertów stwierdziło, że popełnił rażące błędy i wpłynął na wynik środowego starcia.

Wygląda na to, że w tej drugiej grupie osób są przedstawiciele Widzewa Łódź, którzy wnieśli o powtórzenie spotkania, w celu wyłonienia zwycięzcy w sportowej rywalizacji.

– Złożyliśmy protest po meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski. Oczywiście, część z Was powie, że mogliśmy – czysto piłkarsko zrobić – w tym meczu więcej, strzelić kolejne bramki. I można się z tym zgodzić. Ale dopóki będziemy tolerować tak rażące błędy, które bezpośrednio wpływają na wyniki spotkań, nic się w piłce nie zmieni – napisał w mediach społecznościowych prezes Widzewa Michał Rydz.

Zobacz więcej: Śląsk potwierdza. Jacek Magiera przedłużył umowę

Komentarze

Na temat “Niespodziewany ruch Widzewa. Chce powtórki meczu z Wisłą