Bramkarz Newcastle zmylony rykoszetem. Bernardo Silva otworzył wynik meczu [WIDEO]

Manchester City już w 13. minucie meczu objął prowadzenie z Newcastle United. Bramkę dla mistrza Anglii zdobył Bernardo Silva. Piłka po strzale Portugalczyka odbiła się od jednego z defensorów, przez co Martin Dubravka został kompletnie zmylony.

Bernardo Silva
IMAGO / Nigel Keene / Pro Sports Images Na zdjęciu: Bernardo Silva
  • Manchester City znakomicie rozpoczął rywalizacje z Newcastle United
  • Piłkarze Pepa Guardioli objęli prowadzenie w 13. minucie za sprawą Bernardo Silvy
  • Piłka po strzale Portugalczyka zaliczyła rykoszet, co zmyliło Martina Dubravkę

Bernardo Silva trafia do siatki

Na sobotę zostało zaplanowane spotkanie Manchesteru City z Newcastle United w ćwierćfinale FA Cup. w poprzedniej rundzie piłkarze Pepa Guardioli okazali się lepsi od Tottenhamu Hotspur. Natomiast popularne “Sroki” wyeliminowały Blackburn Rovers.

Mecz na Etihad Stadium rozpoczął się znakomicie dla gospodarzy. Już w 13. minucie “The Citizens” objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się niezawodny Bernardo Silva. Piłka po uderzeniu Portugalczyka odbiła się od jednego z defensorów, przez co zmylony Martin Dubravka nie był w stanie skutecznie interweniować.

Na przerwę drużyny schodziło z wynikiem 2:0. Rezultat spotkanie podwyższył Bernardo Silva.

Sprawdź także: Guardiola rozpływa się nad celem transferowym Man City. “Jest wyjątkowym pomocnikiem”