Szalony mecz na Stamford Bridge. Katastrofa Man Utd

Ogromne emocje towarzyszyły czwartkowemu spotkaniu 31. kolejki Premier League na londyńskim Stamford Bridge. Po szalonym pojedynku Chelsea pokonała 4:3 Manchester United. Gospodarze losy rywalizacji odwrócili w doliczonym czasie gry.

Radość piłkarzy Chelsea po golu Cole'a Palmera
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Radość piłkarzy Chelsea po golu Cole'a Palmera
  • Siedem bramek padło w czwartkowym meczu 31. kolejki Chelsea – Manchester United
  • Trzy punkty trafiły na konto gospodarzy, którzy odwrócili losy rywalizacji w doliczonym czasie gry
  • Bohaterem meczu okazał się Cole Palmer, którzy trzykrotnie wpisał się na listę strzelców

Palmer bohaterem Chelsea

Mecz, w którym na przeciwko siebie stanęły dwa największe rozczarowania obecnego sezonu, świetnie ułożył się dla Chelsea. Podopieczni Mauricio Pochettino po niespełna 20 minutach prowadzili 2:0 dzięki trafieniom Conora Gallaghera i Cole’a Palmera. Mimo świetnego początku, prowadzenia nie udało im się trzymać nawet do przerwy.

Czerwone Diabły, które odważniej ruszyły do ataku, w 34. minucie zdobyły kontaktowego gola (Alejandro Garnacho), a pięć minut później doprowadziły do wyrównania (Bruno Fernandes). I nie zamierzały na tym poprzestawać. W 67. minucie goście byli już na prowadzeniu, po tym jak po raz drugi na listę strzelców wpisał się Garnacho.

W tym momencie wydawało się, że trzy punkty trafią na konto gości z Manchesteru. Gości, którzy do 99 minuty prowadzili 3:2. Wtedy jednak sprawy w swoje ręce wziął Cole Palmer, który najpierw w dziesiątej minucie doliczonego czasu gry wyrównał z rzutu karnego, a kilka chwil później wykorzystał dogranie Enzo Fernandeza i dał zwycięstwo swojej drużynie.