Roberto De Zerbi odejdzie z Brighton? “Czekają nas rozmowy”

Roberto De Zerbi jest rozchwytywany na karuzeli trenerskiej. Szkoleniowiec Brighton & Hove Albion nie wyklucza zmiany otoczenia po zakończeniu sezonu 2023/2024.

Roberto De Zerbi
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Roberto De Zerbi
  • Roberto De Zerbi jest łączony z objęciem Bayernu Monachium
  • Włochowi przyglądają się również FC Barcelona czy Liverpool
  • Sam trener nie wie jeszcze, gdzie będzie pracował w kolejnej kampanii

De Zerbi: Muszę utrzymać wysoki poziom motywacji

Po zakończeniu sezonu 2023/2024 dojdzie do zmian na ławce trenerskiej w takich klubach jak Bayern Monachium, Liverpool oraz FC Barcelona. Włodarze każdego z wymienionych gigantów na swojej liście kandydatów podobno mają Roberto De Zerbiego, który ostatnio zabrał głos na temat swojej przyszłości w Brighton & Hove Albion.

Czy podpiszę nową umowę z Brighton & Hove Albion? W tej chwili nie. Muszę porozmawiać z Tonym Bloomem o planach klubu. Zanim zdecyduję o przyszłości, chcę wiedzieć, jaki jest projekt. Muszę utrzymać wysoki poziom motywacji i ciągle podchodzić do pracy z ambicją – powiedział Roberto De Zerbi cytowany przez Fabrizio Romano.

Naprawdę żyję piłką nożną 24 godziny na dobę. Chcę wiedzieć, co planują włodarze Brighton & Hove Albion. Jeśli nie będę czuł się komfortowo, to nie mogę zostać na dłużej – dodał szkoleniowiec Mew.

Komentarze