Neville o powrocie Ronaldo do Man Utd w 2021. “Czuł, że go zawiódł”

Ole Gunnar Solskjaer był menedżerem Manchesteru United w sezonie 2021/2022. Los tak się ułożył, że wówczas do ekipy z Old Trafford wrócił Cristiano Ronaldo. Ostatnio ciekawymi przemyśleniami podzielił się Gary Neville.

Gary Neville
Obserwuj nas w
fot. Imago / ActionPlus / Katie Chan Na zdjęciu: Gary Neville
  • Ciekawą wypowiedź na temat powrotu Cristiano Ronaldo do Manchesteru United w 2021 roku wyraził Gary Neville
  • Anglik przekonywał, ze reprezentant Portugalii był świadomy tego, że zawiódł w pewnym momencie Ole Gunnara Solskjaera
  • W przeszłości Norweg miał okazję grać w jednej drużynie z Portugalczykiem

Gary Neville: Cristiano Ronaldo zawiódł Solskjaera

Ole Gunnar Solskjaer zasłynął z tego, że jako menedżer Manchesteru United nie bał się posadzić Cristiano Ronaldo na ławce rezerwowych. Na ten temat wypowiedział się Gary Neville.

– Po meczu z Evertonem, kiedy Solskjaer po raz pierwszy posadził Ronaldo na ławce rezerwowych, pamiętam, jak Cristiano schodził z boiska i czuł, że zawiódł Ole. W końcu kiedyś był jego kolegą z drużyny – mówił były reprezentant Anglii cytowany przez Goal.com.

POLECAMY TAKŻE

– Ronaldo to świetny zawodnik, niezachwiany w swoich osiągnięciach, ale pomyślałem, że powinni być sojusznikami w szatni, zwłaszcza po chwilach, gdy wszyscy graliśmy razem. Chciałem, żeby został liderem, ale tak się nie stało i dlatego doszło między nimi do konfliktu – dodał Neville.

Ronaldo grał w Manchesterze United od 2003 do 2009 roku i od 2021 do końca 2022 roku. Podczas swojego drugiego okresu w angielskim klubie napastnik rozegrał dla Czerwonych Diabłów łącznie 55 meczów, licząc wszystkie rozgrywki. Zdobył w nich 27 bramek.

Komentarze