Manchester United czy Bayern? Zidane ma preferowany kierunek!

Zinedine Zidane jest łączony z pracą w Bayernie Monachium lub Manchesterze United. Francuz ma preferowany kierunek i uważnie śledzi sytuację w konkretnym klubie.

Zinedine Zidane
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Zinedine Zidane

Zidane wróci do pracy już tego lata?!

Zinedine Zidane nie przewijał się do tej pory wśród potencjalnych następców Thomasa Tuchela w Bayernie Monachium czy Erika ten Haga w Manchesterze United. Wydawało się bowiem, że szkoleniowiec będzie w dalszym ciągu konsekwentnie odrzucał propozycje i czekał na reprezentację Francji lub Real Madryt. Po raz ostatni na ławce trenerskiej zasiadał on w 2021 roku. Mimo bardzo dużego zainteresowania ze strony europejskich gigantów, nie spieszył się, aby wrócić do zawodu.

W piątek “Mundo Deportivo” postanowiło zaskoczyć środowisko donosząc, że Zidane jest bliski objęcia funkcji trenera Bayernu Monachium. Te wieści zostały szybko zdementowane, natomiast coś jest wyraźnie na rzeczy, jeśli chodzi o jego powrót na trenerską ławkę. W grę wchodzi bowiem praca w Manchesterze United, o czym przekonują “L’Equipe” oraz ESPN.

Co zrobiłbyś na miejscu Zinedine’a Zidane’a?

Czekał na reprezentację Francji 16%
Objął Manchester United 54%
Objął Bayern Monachium 19%
Czekał na Real Madryt 7%
Coś innego 4%
70+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Czekał na reprezentację Francji
  • Objął Manchester United
  • Objął Bayern Monachium
  • Czekał na Real Madryt
  • Coś innego

Zidane ma bowiem szczegółowo monitorować sytuację ten Haga, który po sezonie może opuścić Old Trafford. Manchester United nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w temacie Holendra, który notuje rozczarowujące wyniki. Dla Francuza byłby to atrakcyjny kierunek, choć wcześniej pojawiały się informacje, że nie jest do niego przekonany z uwagi na barierę językową.

Z pewnością nie ma w tym momencie tematu pracy na Allianz Arena, gdyż Bayern Monachium nie kontaktował się ani z Francuzem, ani z jego przedstawicielami.

Zobacz również: Milan podjął kluczową decyzję. Pioli niebawem pozna swoją przyszłość

Komentarze