Legenda Chelsea pewna. Jest tylko jeden trener, który może zastąpić Pochettino

Chelsea nie przekonuje w sezonie 2023/2024, za co spora krytyka spada na Mauricio Pochettino. Florent Malouda, legendarny piłkarz, wskazał jednego trenera, który mógłby zastąpić Argentyńczyka.

Mauricio Pochettino
Obserwuj nas w
IMAGO / Cody Forggatt Na zdjęciu: Mauricio Pochettino
  • Mauricio Pochettino nie radzi sobie najlepiej w Chelsea
  • The Blues notują przeciętne wyniki w sezonie 2023/2024
  • Florent Malouda twierdzi, że jedynym następcą Argentyńczyka mógłby być Jose Mourinho

Florent Malouda: Jose Mourinho to jedyny trener, który może zastąpić Mauricio Pochettino

Chelsea w sezonie 2023/2024 notuje wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań. The Blues aktualnie zajmują 11. miejsce w Premier League i raczej nie mają szans na awans do europejskich pucharów przez rozgrywki ligowe. Duża krytyka za te rezultaty spływa na trenera Mauricio Pochettino, który nie radzi sobie z kryzysem i być może niebawem opuści szeregi ekipy ze Stamford Bridge.

POLECAMY TAKŻE

Głos w sprawie szkoleniowca zabrał Florent Malouda. Były piłkarz Chelsea zaznacza, że klub powinien zaufać Argentyńczykowi i pozostawić go na stanowisku trenera. Przyznał także, że jedynym menedżerem, który może zastąpić Pochettino, jest Jose Mourinho.

– Nie martwię się o Pochettino. Martwię się o Chelsea. Jeśli chodzi o menedżerów, jeśli spojrzeć na opcje dostępne, to poza Mourinho nie ma nikogo oczywistego, kto mógłby przynieść duże korzyści – ocenił Malouda.

Czytaj dalej: Jamal Musiala chce odejść z Bayernu. W grze trzech gigantów

Komentarze