Depay głodny gry i z niedosytem. “Dwa występy to zdecydowanie za mało

Memphis Depay
fot. PressFocus Na zdjęciu: Memphis Depay

Memphis Depay w trakcie letniego okna transferowego długo był łączony ze zmianą barw klubowych. Reprezentanta Holandii łączono z transferem do Juventusu. Ostatecznie transakcja spaliła na panewce. Ostatnio zawodnik stwierdził wprost, że nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w FC Barcelonie.

  • Memphis Depay z dużymi nadziejami podchodzi do najbliższych meczów reprezentacji Holandi
  • Zawodnik w rozmowie z Mundo Deportivo wyraził swoje niezadowolenie z małej ilości okazji do gry
  • 28-latek dużo obiecuje się po najbliższych starciach Oranje z Polską i Belgią

Depay niezadowolony ze swojej pozycji w Barcelonie

Memphis Depay dołączył do FC Barcelony latem 2021 roku. Związał się z ekipą z Camp Nou kontraktem do końca czerwca 2023 roku. Zawodnik cytowany przez Mundo Deportivo wyraził swoje niezadowolenia z czasu spędzonego na boisku w szeregach Katalończyków.

– W ostatnich dwóch meczach w La Liga zagrałem dwa razy. Zdecydowanie za mało. To mnie nie zadowala. Zostałem zmieniony w 60. minucie, ale zależy mi na tym, aby grać więcej. 25 minut przed końcem spotkania zwykle pojawia się więcej miejsca na boisku, więc pojawia się więcej możliwości, aby z tego korzystać – zauważył reprezentant Holandii.

– Tym razem jeszcze bardziej nie mogę się doczekać okazji do gry w reprezentacji Holandii. Myślę, że każdy może zgadnąć dlaczego. Grałem mniej niż zwykle. Nie przyzwyczaiłem się do tego. W reprezentacji wiem, że zagram. Jestem bardziej zmotywowany i wdzięczny – zaznaczył Depay.

W trakcie trwającego sezonu holenderski piłkarz wystąpił w dwóch spotkaniach w Barcelonie. Strzelił w nich jednego gola.

Czytaj więcej: Polska – Holandia: znamy obsadę sędziowską

Komentarze