Neymar buduje swoją markę w USA. Zainaugurował ważny mecz [WIDEO]

Neymar Junior obecnie dochodzi do zdrowia po uszkodzeniu więzadeł krzyżowych przednich oraz łąkotki w lewym kolanie. Reprezentant Brazylii w ostatnich dniach wziął udział w meczu baseballu pomiędzy Miami Marlins a Pittsburgh Pirates.

Neymar
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Neymar
  • W czwartek doszło do inauguracji nowego sezonu Major League Baseball
  • Neymar pojawił się na meczu pomiędzy Miami Marlins i Pittsburgh Pirates i wykonał pierwszy rzut
  • Nie ustają plotki o możliwym transferze gwiazdy Al-Hilal do Stanów Zjednoczonych

Neymar znów chce tworzyć tercet MSN? Pojawił się w Stanach Zjednoczonych

O Neymarze w ostatnim czasie mówi się znacznie więcej w kontekście pozaboiskowym, niż piłkarskim. Trudno się temu dziwić. Po zaledwie kilku tygodniach od transferu do Al-Hilal, reprezentant Brazylii doznał kolejnej poważnej kontuzji. Tym razem uszkodził więzadła krzyżowe przednie, a także łąkotkę w lewym kolanie. Wielomiesięczna absencja sprzyja gwiazdorowi w uczestniczeniu w różnych wydarzeniach.

W czwartek 32-latek pojawił się na oficjalnym otwarciu sezonu w Major League Baseball. Miami Marlins mierzyli się z Pittsburgh Pirates, a Neymar wykonał pierwszy, symboliczny rzut.

Następnie piłkarz otrzymał od zespołu z Miami koszulkę ze swoim nazwiskiem i numerem 10. Nie milkną doniesienia o tym, że Brazylijczyk może w przyszłości trafić do Stanów Zjednoczonych. Podczas swojego wyjazdu spotkał się, między innymi, z Davidem Beckhamem, czyli właścicielem Interu Miami. Z pewnością każdy fan piłkarski chciałby jeszcze raz obejrzeć na boisku popisy tercetu, który 32-latek tworzył w przeszłości w FC Barcelonie z Leo Messim i Luisem Suarezem.

Czytaj więcej: Co za noc dla Endricka! Miał z kim celebrować [WIDEO].

Komentarze