Real Madryt intensyfikuje prace nad nowym kontraktem. Duże wyróżnienie

Real Madryt pragnie zatrzymać Andrija Łunina, który w obecnym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Rozmowy kontraktowe zmierzają w odpowiednim kierunku dla Królewskich - donosi "Relevo".

Andrij Łunin
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Andrij Łunin
  • Real Madryt chce nagrodzić Andrija Łunina za bardzo dobry sezon
  • Ukrainiec zastępuje Thibauta Courtoisa, który nabawił się poważnej kontuzji
  • Królewscy są coraz bliżej finalizacji rozmów kontraktowych z bramkarzem

Real wyróżnił Łunina. Finalizacja rozmów coraz bliżej

Real Madryt przystąpił do sezonu bardzo poważnie osłabiony. W trakcie przygotowań Thibaut Courtois zerwał więzadła krzyżowe i wypisał się z gry na wiele miesięcy. Królewscy awaryjnie ściągnęli Kepę Arrizabalagę, który miał zastąpić Belga pod jego nieobecność. Słaba forma wypożyczonego z Chelsea zawodnika sprawiła, że Carlo Ancelotti postanowił dać szansę Andrijowi Łuninowi.

Dotychczasowy rezerwowy pokazał, że dysponuje bardzo dużymi umiejętnościami. Wielokrotnie ratował drużynę z opresji, unikając przy tym rażących błędów. Real Madryt zdecydował, że nagrodzi Ukraińca nową umową, tak aby zatrzymać go nawet po powrocie Courtoisa. Władzom klubu zależy, aby mieć w kadrze dwóch jakościowych bramkarzy.

Łunin również jest zainteresowany kontynuowaniem współpracy na lata, zwłaszcza, że mógłby liczyć na podwyżkę. Ma przy tym świadomość, że numerem jeden między słupkami pozostanie Courtois.

Zobacz również: Romano: To już pewne! Xabi Alonso podjął decyzję w sprawie przyszłości

Komentarze