Piłkarze Barcelony nadal wierzą w sukces w La Liga. Mimo sporej straty do Realu

Sport przekonuje, że piłkarze FC Barcelony nadal wierzą w mistrzostwo Hiszpanii w obecnej kampanii mimo dość sporej straty punktowej do Realu Madryt.

Piłkarze FC Barcelony
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze FC Barcelony
  • Barcelona nadal wierzy w mistrzostwo Hiszpanii
  • Obecnie strata do Realu wynosi osiem punktów
  • Gracze Blaugrany wierzą, że dogonią Królewskich

Czy Barcelona zdoła odrobić stratę do Realu Madryt?

Wydaje się, że po raz pierwszy od lat FC Barcelona poprawiła formę we właściwym momencie sezonu, mając obecnie passę 11 meczów bez porażki od czasu przegranej z Villarreal 3:5. Od tego momentu strzelili cztery gole z Getafe, trzy z Napoli i trzy z Atletico Madryt, a w sobotę odnieśli chaotyczne, ale ważne zwycięstwo 1:0 z Las Palmas, które doda im energii przed rywalizacją z PSG w Lidze Mistrzów.

Jak wynika z doniesień katalońskiego Sportu, Barcelona wierzy, że nadrobiła zaległości we właściwym momencie sezonu i że nadal może walczyć o mistrzostwo La Liga, mimo obecnej straty do Królewskich wynoszącej osiem punktów.

Szatnia Barcelony jest pewna swoich szans w meczu przeciwko Realowi Madryt w nadchodzącym El Clasico, kiedy mogliby potencjalnie zmniejszyć różnicę dzielącą ich od Królewskich. Gracze Blaugrany liczą również, że Los Blancos mogą zgubić punkty, gdy będą między meczami w Lidze Mistrzów.

Zobacz również: Barcelona otrzymała już kilka ofert za 19-letniego gwiazdora

Komentarze