Michał Probierz chce podjąć duże ryzyko. Plan selekcjonera ws. powołań na Euro

Michał Probierz może nie tylko zaskoczyć, ale również podjąć olbrzymie ryzyko ws. kadry na Mistrzostwa Europy 2024. Podczas jednego z programów na kanale Meczyki.pl na YouTube dziennikarz Bożydar Iwanow zdradził, że selekcjoner reprezentacji Polski planuje od razu powołać ostateczną kadrę na Euro, rezygnując z możliwości powołania szerokiej kadry.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
ZUMA Press Inc / Alamy Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Michał Probierz musi wyselekcjonować 23-osobową kadrę na Mistrzostwa Europy
  • Według dziennikarza Polsatu selekcjoner biało-czerwonych chce zrezygnować z możliwości powołania szerokiej kadry
  • UEFA planuje spotkanie dot. limitu miejsc w składzie na Euro

Nie będzie szerokiej kadry na Euro, Michał Probierz ma inny plan

Reprezentacja Polski w czerwcu rozpocznie zmagania w grupie D Mistrzostw Europy 2024. Bilety na turniej w Niemczech nasza drużyna zapewniła sobie po dramatycznym boju z Walijczykami w finale baraży na stadionie w Cardiff.

POLECAMY TAKŻE

Michał Probierz ma przed sobą szereg trudnych decyzji do podjęcia. Najważniejszą z nich jest kwestia ostatecznego składu i wybór odpowiednich zawodników, którzy pojadą na zbliżające się Euro. W tym temacie wypowiedział się dziennikarz Polsatu – Bożydar Iwanow.

Z tego co wiem, to Michał Probierz chce powołać od razu ostateczną kadrę. Bez piłkarzy, których będzie musiał skreślić po zgrupowaniu – powiedział Bożydar Iwanow w programie na kanale Meczyki.pl.

Na ten moment UEFA wróciła do starego limitu 23-osobowych kadr na duży turniej. Jednak po głosach niezadowolenia przez wielu selekcjonerów europejska federacja wysłucha trenerów podczas specjalnych warsztatów. Ostateczna decyzja powinna zapaść w okolicy 8 kwietnia.

Komentarze