Messi wrócił w wielkim stylu! Popisał się doskonałą precyzją [WIDEO]

Leo Messi po niespełna miesiącu wrócił do gry po kontuzji. Argentyńczyk wszedł na boisko z ławki rezerwowych, a dwanaście minut później świętował zdobycie bramki w meczu Interu Miami z Colorado Rapids.

Leo Messi
ZUMA Press, Inc. / Alamy Na zdjęciu: Leo Messi
  • Leo Messi wrócił do gry po kontuzji
  • Argentyńczyk strzelił bramkę po wejściu z ławki
  • Inter Miami zremisował 2:2 z Colorado Rapids

Messi z golem dwanaście minut po wejściu na boisko

Leo Messi przez ostatnie tygodnie był wykluczony z gry ze względu na problemy mięśniowe po spotkaniu w Lidze Mistrzów strefy Concacaf. Po niespełna miesiącu absencji Argentyńczyk wrócił na boisko, a swój powrót przypieczętował zdobyciem bramki.

Inter Miami przegrywał do przerwy 0:1 z Colorado Rapids. Aczkolwiek dwanaście minut po wejściu z ławki sprawy w swoje ręce wziął Messi. 36-latek otrzymał podanie na skraju pola karnego i zdecydował się na strzał. Futbolówka została uderzona na tyle precyzyjnie, że po odbiciu od jednego i drugiego słupka wpadła do siatki.

Dla Messiego był to czwarty gol w czterech dotychczasowych występach w tym sezonie w lidze MLS. Inter Miami po ośmiu meczach zajmuje 3. miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem 12 punktów. Następny mecz drużyny Davida Beckhama odbędzie się w 11 kwietnia, a ich rywalem będzie Monterrey.