Grzegorz Krychowiak imponuje skutecznością! Dublet w walce o utrzymanie [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak w meczu przeciwko Al-Fateh był bohaterem swojego zespołu. Polak popisał się dubletem, a jego Abha Club ostatecznie wygrała 2:1 na własnym stadionie.

Grzegorz Krychowiak
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
  • Abha Club wygrała 2:1 z AL-Fateh
  • Grzegorz Krychowiak dwukrotnie wpisał się na listę strzelców
  • Były reprezentant Polski ma na swoim koncie łącznie dziewięć goli w lidze

Ważne gole Krychowiaka w walce o utrzymanie

Grzegorz Krychowiak podczas ostatniego meczu w Saudi Pro League po raz kolejny dał o sobie znać i przyczynił się do kluczowego zwycięstwa swojego zespołu. Abha Club, w której występuje pomocnik, na własnym stadionie pokonała 2:1 Al-Fateh. Były reprezentant Polski był autorem obu bramek.

34-latek po raz pierwszy na listę strzelców w tym spotkaniu wpisał się już w 5. minucie spotkania. Polak przyjął podanie na skraju pola karnego, a po tym jak opanował futbolówkę, zdecydował się na strzał, po którym piłka wpadła do siatki.

Wynik meczu Grzegorz Krychowiak ustalił zaledwie trzy minuty po tym, jak Al-Fateh wyrównało stan gry. Urodzony w Gryficach pomocnik wykorzystał podanie od swojego kolegi i bez problemów strzałem z lewej nogi zaskoczył golkipera rywali.

Dla Krychowiaka był to ósmy gol w tym sezonie w rozgrywkach Saudi Pro League. Były reprezentant Polski jest najskuteczniejszym piłkarzem swojej drużyny. Abha Club zajmuje 15. miejsce w lidze z dorobkiem 25 punktów. Nad strefą spadkową mają punkt przewagi.